Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Aplikacije za mobitel

Kako ne postoji ovakva tema, barem je nisam našla, a čini mi se zanimljivom, bilo bi zgodno da ovdje na jednom mjestu podijelimo najbolje aplikacije na našim mobitelima koje koristimo, tipa zanimljivi, alarmi, kalkulatori, bilješke, igrice, glazbene aplikacije i sl. I ocijenimo brzinu učitavanja, da li preporučamo ili ne, da li je besplatna ili nije..
2015 11 02
Super ideja [:smijesi]
2015 11 02
Hvala MilaGrace [:zaljubljen] evo da možda započnem, meni je super aplikacija RealCalculator - znanstveni kalkulator - ima dosta funkcija. Besplatno je preuzimanje, odličan za korištenje, brzo se učitava.
2015 11 02
Wakie - alarm budilica, bude te nepoznati ljudi, odnosno svako jutro nečiji tuđi glas oglašava alarm. Zanimljivo mi je i fora, ne znam ako je koja od vas skinula tu aplikaciju, mislim da je besplatna i namjeravam je isprobati, odnosno smjestiti u svoj mobitel. [:smije]
2015 11 02
Shazam (prepoznavanje autora i naslova pjesme ukoliko ne znate o kojoj se radi) :)
2015 11 02
Medisafe ( ah netrebalo nam [:smije] ali tipa ako uzimate neku terapiju ljekova , antibiotik ili šta drugo kako smo svi užurbani pa zaboravimo..prava stvar da podsjeti da je vrijeme za ljek [:tuzan]
2015 11 02
Instalirala wakie i nazvala nekog lika iz turske ahhaha [:hihot]
2015 11 02
Moj kalendar! Super aplikacija [:kesi]
2015 11 03