Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

eBay razočarenje

Po prvi puta sam s eBaya naručila veću količinu odječe ,danas mi je stiglo .I jako sam razočarana kvalitetom robe .S obzirom da su neke haljine plaćene i preko 200kn ,Ja bih to nazvala totalni škart čak je i kod KINEZA u dućanu bolji materijal nego ovo što sam ja dobila .To je kao prvo ukrivo šivano ,a kao drugo mislim da je toliko tanko da će se već nakon prvog pranja raspasti ,hlače koje sam kupila i platila 150kn pukle na sred tura već nakon prvog oblaćenja .Rasparale se kao kad puknu najlonke .Evo slike hlače ostalo nije vrijedno toga .Kakva su vaša iskustva ,jer ja sam jako razočarana !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Od sada mislim da ću kupovati samo na krpicama ,jer sam dosada dobivala i kupovala krasnu i kvalitenu robu za puno manje novaca [slika:55432bfa-da5b-4c13-aebf-ddc7621e4821]
2015 11 18
slika nažalost neće da se učita opet GREŠKA NA STRANICI
2015 11 18
drama.
2015 11 18
Ja sam isto nedavno nešto kupila i na kraju neki prevarant koji nikom nije poslao pakete a kao top rated seller,prvi i zadnji put da nešto kupujem priko ebaya
2015 11 18
Jednom , ali samo sam jednom došla u napast naručiti sa eBay -a....i sva sreća da sam ipak pričekala da vidim kaj bu to stiglo kolegici......kakve kikljice..... I baš sam sretna da nisam.... tužan ..
2015 11 18
pa i nije neka novost da sa ebaya stiže totalno sr.nj....od robe , mislim šta možeš očekivat za 2 dolara .... :D
2015 11 18
prvi glas zagorja, ivana. :D
2015 11 18
Nije 2dolara radi se o hlačama od 150kn ,haljini od 250kn, i još bluzama od 180kn ,pa mislim da sam za taj novac mogla kupiti ovdje puno kvalitetniju robu .Znaći nisam išla na ono jeftino ,nego na skuplje pa sam računala dobit ću kvalitetu ,vizualno to ni ne izgleda loše kad se obuče ,ali kvaliteta bože sačuvaj
2015 11 18
:D :D de su smajlići.....
2015 11 18
zeljka bi kvalitetu. naslijepo. s ibeja.
2015 11 18
Da ni ne spominjem veličine odjeće na eBayu... Neki kineski XXL jedva da je naš XS -.- A pola robe uopće ne izgleda kako je prikazano na slikama nego dobiješ komad sa sasvim drukčijim detaljima. Nakon par užasnih iskustava, jedino što uzimam na eBayu može biti obični crni šešir i kostim za Halloween.
2015 11 18
moš mislit, da kvaliteta, e samo nas čekaju da pošalju robu punu plutonija :D
2015 11 18
Ja se unaprijed pripremim na skart robu i ne dam vise od par dolara za nesto...i moram reci da se cesto ugodno iznenadim :) A ako i dodje neko smece nije mi zao jer ne platim puno... Za kvalitetniju robu biram asos....
2015 11 18
a zašto se ti fino tom Čong Čingu ne požališ na tu istu kvalitetu naravno pošalješ mu slike svega i ne zatražiš povrat love usput i zaprijetiš negativnim feedbackom i resolution centrom??? bome bi mu se navalila na pleća za tu lovu...meni su par puta vratili lovu i ostavili mi tu istu krpu tako da dobro dođe za brisati prašinu rasparana
2015 11 18
čong čong je trenutno u bosni. dila fejk korZ i ernjakZ artikle
2015 11 18
1 2