Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Ovo nigdje nema!! HAHAHA

zato u stvari i nisam mijenjala povratnu....jer isam baš po forumu pa nisam ni znala da je aktivna svaki dan....a zbog ostalih suradnji svojih nisam je ni provjeravala često u tih mjesec dane kad se prijavila kad nije.... tako daaa.....žao mi je i one žene koja mi se javila u inbox....da ju je vlaja zeznula ali baš za lovu.....prije 15 dana jer vjerojatno da sam prije urgirala i promijenila povratnu ....ne bi više nikog zeznula
2015 11 20
sad sam još dok je tema aktualna ostavila poz povratnu....ali piše da me zeznula i da me ismijava.....kad se tema izbriše stavljam i neg predznak
2015 11 20
Za sve još ima vremena, povratna se uvijek može promijeniti. Ispada da vaša suradnja nije do kraja završila pa niste uopće ni trebali ostaviti povratnu, osim kada je ovo prevršilo svaku mjeru jer čekate više od 10 dana. Ovu priču što vam je prodala mi je nadrealna, a to znači samo jedno, laž. Krenite i od sebe bi li tako poslovali? Ne tolerirajte takve, i šibajte negativnu, kasnije kad sve prema vama ispuni promijenite ju sa screenshotom ove teme.
2015 11 20
Naravno ako imate strpljenja, ja ga ne bi imala ziher.
2015 11 20
nisam baš balavica imam 31 g ...i otvorila sam profil prošle god ali ga počela koristiti tek ove god u 5 mjesecu..... a kad sam još bila na malo povratnih nisam se usudila ostavljati povratne...jer nisam željela da mi djevojčice od 17-23 godine spiče negativne osvetničke.....i unište profil... nisam nikad loše poslovala.... pa vlaja me rastegla po forumu a nisam kriva.....
2015 11 20
znam da to što ne ostavljam neg nije super ovakvoj korisnici...no fora je kaj ja svoje stvari dobim nazad a neke nikad jer ne poiznaju nikog u policiji.... a njima nije prioritet prevara na krpama
2015 11 20
a koliko cca ostaje tema na forumu....mislim mogu dati neg i staviti link ove teme u povratnu.....?? koliko je onda dugo tema vidljiva....ili se to briše nakon par dana...??ne kužim se baš u to
2015 11 20
Ali nama ostalim korisnicima je u cilju raskrinkati i blokirati takve, o tome se radi. meni je drago da vi imate iza sebe uskok, ali pitam ja vas oni koji nemaju a ova ih prevari poslije vas? A vi svjesno niste ostavili negativnu (ako vam i ostavi ona osvetničku ovaj admin je ažuran i riješiti će to u sekundi).
2015 11 20
Temu može obrisati korisnica, najbolje da ju slikate screenshoto ako ga korisitte.
2015 11 20
Nov način za reklamiranje na krpicama. Dogovori zamjenu s nekim, nemoj mu poslati, navlači ga kao budalu i onda nakon što osoba ne dobije svoju stvar i eskalira te potom svašta napiše u inbox jer naravno da svatko želi svoje, otvori temu o tome kako si nekoga dobro namagarčila i sigurno će sve korisnice pohitati na tvoj profil da više što imaš u ponudi da i njih namagarčiš. Bravo za svaku pohvalu !!! Ja vjerujem da ti se puno zainteresiranih korisnica već javilo za suradnju, inbox ti je sigurno krcat.
2015 11 20
Kad sam poslala njen paker trazila je i vesticu i to je to Ja sam temu otvorila zbog prjetnje A ta MD je mene dobro zavaljala Poslala sam joj nove starke,zapakirane a dobro me zavaljala Neka ona mene stavi na crnu listu,ne dira me to Ja uskok ocekujem hahahahaha :) I ne namjeravam se ovdje raspravljat,a vi babe tracone ne morate mudrovati uvijek ;)
2015 11 20
aaaaa, onda sorry ti si temu otvorili zbog prijetnje, a mi tu budale pišemo kako joj nisi poslala ono što si trebala, ma kakve smo mi mone....kao da je bitno što si je prevarila....zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
2015 11 20
E Vlaja...Vlaja...nemoj više nikaj reći...samo se još više sramotiš i pokazuješ kakva si.
2015 11 20
problem zvan Vlaja2211 Od prodajaabart , prije 4 sata bok,sad je dotična otvorila temu na forumu i vidim da nisam jedina koja čeka svoj paket s njezinom odjećom. dotičbnoj sam platila tuniku 50 kn prije 15 dana i nikako da stigne na adresu. imate možda njezine podatke? Hvala
2015 11 20
Ti si toliko balava da mos ocekivat i obicnu murju na vratima. Reagiraju na takve kao ti. Jos ako dodje direktiva iz zg mogla bi te mater ko kredit otplacivat. Ona koja te pita koliko jedinica imas u skoli.
2015 11 20
1 2 3 4 5 6 7 8