Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Preporuka za kremu

Molim vas da mi preporučite neku kremu za ruke koja je jako dobra i s kojom ste oduševljeni. Cijena nije bitna. Kreme poput Essence, Balea... ne dolaze u obzir, isprobano već sve i ne djeluje. Jedan član obitelji radi takav posao gdje su mu ruke stalno suhe, ispucale i treba mu nešto što će zaista obnoviti kožu, pogotovo sad preko zime. Hvala puno na prijedlozima :)
2015 11 23
Elizabeth Arden - 8 hour krema. Odlična za suhu i oštećenu kožu.
2015 11 23
Mixa je super )
2015 11 23
Domaća mast od nevena je moje otkriće. Savršeno regenerira kožu. Spasi kod manjih rana, žuljeva i općenito iziritirane kože. To definitivno preporučam za obnovu kože. A bilo bi dobro da se posavjetuješ u ljekarni za kremu koja napravi film na koži..da umanji vanjske čimbenike. Meni je po tom pitanju dobra Ziaja od kozjeg mlijka, napravi taj film..i to mi je super zaštita od vjetra. Ali ne vjerujem da je tako nešto "obično" dovoljno dobro za nekog ko je po tvojim riječima stalno izložen po kožu štetnim utjecajima.
2015 11 23
Olival krema od lavande za ruke i nokte..Predivno miriše i omekšava kožu :)
2015 11 23
Moja preporuka je moje novo otkriće kupljeno u DM-u: ZIAJA, cocoa body butter...mažem i lice s time jer je odlična, a inače sam mnogo novaca trošila na tkz. dobre kreme
2015 11 23
Mala kremica Kamill sensitiv iz Mullera, prejeftina jeste (5-6kn za 30ml) ali pomaže trenutno. Ako anvečer prije spavanja namažete ujutro su jako meke ruke. Moje su bile čak krvave,imala sam kao posjekotine,koliko je koža popucala i ujutro je bila druga priča nakon mazanja te kreme.
2015 11 23
Aveo, med i mlijeko, izmisljena krema
2015 11 23
Zlaja je također isprobana, lijepo miriše, ali nažalost isto slabog učinka. Naime, osoba radi u kontaktu sa prašinom, pa iz tog razloga bi jedino doma mogla koristiti masnije kreme ili mast. Ne znam da li postoji neka krema koja pruža dulje vrijeme zaštitu? Ne daje samo trenutnu hidrataciju.
2015 11 23
Plava Nivea, Mixa
2015 11 23
garnier tamno crvena,,,,na našoj buri jedina koja mi spasi ruke da nisu do krvi ispucane
2015 11 23
eucerin s ureom zakon
2015 11 23
Glisolid - krema na bazi glicerina - ima ga jako puno - super štiti ruke
2015 11 23
I ja preporučujem Eucerin.
2015 11 23
Meni je dobra sos od eveline,inace kreme koje imaj ureu u sebi su dobre ,kao da naprave zastitni sloj na rukama
2015 11 23
1 2