Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica /

prirodne kreme G-line

Curke , ima li netko da je probao njihove proizvode? ja sam naručila kremu sa shea maslacem, lice I ruke su mi u sto puta boljem stanju a skoro sam odustala od borbe sa suhom , crvenom , kožom koja steze I da ne nabrajam. uopće mi ne masti kožu što mi je nevjerojatno .Sastav je potpuno prirodan , provjereno na netu I kod prijateljičine mame liječnice . l A cijena mi je stvarno ok, [:smijesi] a to mi je važan detaljčić! Zanima me jel netko probao njihovu kremu od kokosovog ulja? Btw imate ih I na faceboku .
2015 11 23
Dobra reklama
2015 11 24
Zapravo loša reklama. nakon ovako jadnog reklamiranja ne bih vam to probala ni da sam prije namjeravala. Baš mizerno. kao kad na onim TV kanalima za prodaju piše 'zadovoljna korisnica Marica Pilić' i čuješ kako izvještačeni glas govori na čistom Hrvatskom, a s ekrana se smiješi mlada Japanka - uvjerljivo do pišanja!
2015 11 24
...provjereno na netu I kod prijateljičine mame liječnice... :)
2015 11 24
Ocito neke osobe ne mogu bez ovakvih komentara.Ne shvacam uopce cemu to , ali dobro. Ako nemate nesto pametno za napisati i dati odgovor na moje piranje bolje da se suzdrzite sasavih komentara.Budite pozdravljene cure!
2015 11 24
Pa ne bih rekla da ne mogu, vec jednostavno ne zele presutiti na tvoju ocitu reklamu. Kako smo vec utvrdile, losu reklamu.
2015 11 24
Ah nasle se pametne!
2015 11 24
Koka....postoje pravila foruma. Procitaj ih sa razumijevanjem prije nego krenes sa zabranjenim, glupim i prozirnim reklamama. Cim si dosla vec radis nered!
2015 11 24