Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Usluge uljepšavanja /

geliranje prirodnih noktića, Zagreb, prirodnom metodom koja ojačava nokte, bez turpijanja

Želite lijepe njegovane nokte, ali pritom Vam je najvažnije zdravlje? Zdravlje noktiju je jedan od razloga zašto još niste isprobali trajni lak ili gel za prirodne nokte? Ili možda trajnost istog? Ako želite imati lijepe prirodne i gelirane nokte gelom koji ne oštećuje vaše nokte, daje tanak i prirodan izgled - jedan ili maksimalno dva sloja gela na prirodan nokat metodom koja se radi bez turpijanja i skidanje traje 10min, a nokti ostaju zdravi i neoštećeni kakvi su i bili!!! Nakon mog gela nokti su fleksibilni i ne lome se, dozvoljava noktu da diše i trajanje je 4-6 tjedana. Cijena je izrazito pristupačna (100kn), javite se u inbox :). gel s kojim radim CALGEL CALGEL - napomene za prirodni trajni lak 1. Razvijen u skladu s Eco standardima i ne sadrži metilne i akrilne kiseline 2. Skidanje gela na soak off principu (otapanjem) 3. Nema rašpanja! Skidanje traje svega 10 minuta, a nokti ostaju zdravi kakvi su i bili! 4. Tanak i prirodan izgled - jedan ili maksimalno dva sloja gel na prirodan nokat 5. Nokti su fleksibilni i ne lome se 6. Proizvod nije testiran na životinjama 7. Ne uzrokuje gljivice 8. Dozvoljava prirodnom noktu da "diše", da obavlja svoju prirodnu funkciju 9. Trajanje u prosjeku 4-6 tjedana 10. Nakon skidanja nokti su neoštećeni 11. Prirodan izgled 12. CALGEL je proizvod iz Londona sa višegodišnjom tradicijom i nepromijenjenom formulom 13. Omogućuje prirodnim noktima da ostanu zdravi i čvrsti, a također oštećenim noktima pružaju zaštitu i aktivno utječe na njihov oporavak. Calgel je jedini ORIGINALNI jednofazni soak off gel
2015 11 24
jel ima netko da radi trajni lak na noktima u Osijeku .. za 50 kn ?
2015 11 24
Ima i u zg :D
2015 11 24
ja radim trajni lak za 50,00 kn ali u Zg :)
2015 11 24
cure ima li negdje slike vasih uradaka? neka stranica, blog.... tesko se tko odluci samo na opisu i cijeni
2015 11 24
Pa vec je cijena dovoljna da odes drugdje. Dvaput za te pare.
2015 11 24
Ne, cijena nije dovoljna. Jer ove koje rade za 50kn kupe gel za 30. Calgel gel kosta 210kn. Malo se informiraj prije nego popljujes neciji rad!
2015 11 25
A zna se zasto toliko kosta. Jer jeftini gelovi su nesto najotrovnije sto mozete stavit na svoje tijelo.
2015 11 25
I da, moja stranica, odnosno profil na facebooku je Calgel Lucija. Slobodno dodajte i pogledajte! :*
2015 11 25
Nitko ti ne pljuje rad. Buduci da slike radova nisi ni oglasila. Cure rade s calgelom za 50kn. Ti radi i za 200. Bez racuna i s fb stranicom zakljucanom ko pentagon. :D
2015 11 25
cipe, ako imas neku koja ne radi s nekim cudnim markama a povoljna i dobra preporuci
2015 11 25
Moja noktarica osla u inozemstvo. Kod nje sam jedine bila ziher da u bocicama i kanticama nema cajniz vanderland a ja ko musterija da tupo gledam u etiketu i nadam se da je unutra prava stvar.
2015 11 25
e kako me takve stvari zivciraju, nedavno sam bila sa rodicom u frizera i ona joj ponudi "olaplex novo cudo za kosu" a stavi joj neki stoti proizvod, ni kanticu da bi sakrila, i pazi najbolje stavi na dio kose koji nije blajhala :( za plakat...to je kao trebala dodatno 100kn platit
2015 11 25
I dalje ne kuzim. Kak se salonu s racunom i troskovima mimo samog, istog tog materijala i vremena za istu stvar isplati radit za manje? Duplo manje. A ne. Oni lazu. Rade s ko zna cime. Ona to zna. Sto posto. Ona radi doma. U mraku. Poskrivecki. S pravom stvari. Sto posto. Kome vjerovati i zasto
2015 11 25
Ajd mi reci gdje je ta koja radi s Calgelom za 50? Da odem i ja kod nje na nokte :)
2015 11 25
1 2