Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Rukotvorine /

Unikatne trakice za zimu (s mašnama) i šalovi

Drage cure! Već par mjeseci se u slobodno vrijeme bavim šivanjem, kao odmor od faksa, brucošica sam :) Izradila sam svakakve "krpice" za obitelj i prijateljice pa bih vam htjela predstaviti svoj skromni rad! Nisam nažalost slikala ostale zimske trakice i šalove jer sam ih već podijelila, a nisam tada došla na ideju da bi ih mogla šivati i za MK! Ovo sam napravila za sebe neki dan pa su i ostali odmah za fotkanje :) Evo, ako neka od vas dijeli istu ljubav kao i ja prema mašnama, šalovima, lijepim uzorcima, slobodno mi se javite pa ću vam po dogovoru izraditi željeni šal ili ovakvu trakicu, može bez mašne, s manjom/većom, ili nečim skroz drugim. Uzoraka imam puno, neki su ovako šareni, ima nešto jednobojnih. Materijal je jako ugodan i topal i nije pikav za nošenje :) Pusa svima i uživajte u 1.adventskoj nedjelji [:poljubac] [:poljubac] [slika:adf5f9bb-b8a4-46b7-b4aa-35936d92d29b] [slika:4764296a-63b3-4259-b521-469ee0ae092f]
2015 11 29
Joooj! Naravno da se ne vide slike.. stavit cu sad neki link..
2015 11 29
Stavi slike u komentar ,onda se vide
2015 11 29