Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Proslave /

Rođendan /

Trebam savjet, prijedlog...

Mojoj mami je za dva tjedna 50. rodjendan. I razmisljam sta da joj kupim pa ako imate neki prijedlog. Inace ona i ja imamo isti ukus, skoro pa i iste mjere. Rekla mi je da bi htjela neki sat, pa eto ako netko ima ili je vidio neki lijepi bijeli sat sa malo vecim brojevima bila bi vam zahvalna kad bi zaljepili link ili mi dali neki drugi prijedlog sto bi mogla. Razmisljam vec jako dugo al mi nikakva ideja ne pada na pamet. Hvala punoo :)
2015 12 02
Sat je lijep poklon. Ali ja vise volim poklone sa nekim osobnim stihom. Npr. Vasih nekoliko slika stopljenih u jednu sliku, salica sa slikom.. I porukom.. ' lijepo je sto postojis, najbolja mama, ili nesto slicno'..
2015 12 02
Ja sam mami za 50 rođendan napravila photo book sa naslovom Zašto volimo mamu...i ubacila neki cca 70 slika sa mamom unazad 20-tak godina...Tako je dobro ispalo, mama se rasplakala kad ga je pročitala, i rekla da joj je to najljepši poklon koji je ikada dobila. :)
2015 12 02
Hvala na idejama cure, puno ste mi pomogle :) ivaa97 pogledala sam, al ona bi htjela bas bijeli, ali ovo 50 razloga zasto te volim je super ideja i njoj ce se sigurno svidjeti :)
2015 12 02