Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Kvalitetan puder

Cure moze preporuka pudera za normalnu do suhu kozu za svaki dan ? Svjetlijeg sam tena,nisam bijela kao sir,ali nisam ni tamna bas. Po nekoj pristupacnoj cijeni do 50,60 kn i da je kvalitetan.Hvala unaprijed :)
2015 12 04
Catrice even skin tone, srednje do dobro prekrivanje, 60 i nest kuna. Nikako nije za masnu kozu, ja sam ga kupila jer sam ga htjela probat zbog sveg djelovanja sto ima, a imam masnu kozu i nikako se to nije ukopilo. Tebi sa suhom bi moglo biti okej
2015 12 04
Bourjois healthy mix, savršen puder za normalnu do suhu kožu. Lagan s dobrom prekrivenosti, na popustu zna biti 70 ak kuna inače je 100..
2015 12 04
Catrice NUDE ILLUSION cca 60 kn iako sam ga kupila radi probre samo da isprobam Catrice kozmetiku, prekrivanje je srednje i izgleda prirodno na licu. Inace koristim Manhattan Powder Mat Make Up kojem je cijena takoder oko 60 kn.
2015 12 04
Hvala tii krpica123, cula sam za catricove da su dobri pa cu morat isprobai,dosad sam koristila maxfactor face finity i taj mi je odlican ,ali je dosta skup pa ga nebi vse htjela svaki dan koristiti,nego bi neki jeftiniji za svaki dan,a nebi bilo kakvi stavljala na lice.. PetiteA hvala ti,ali trazim tekucii,ne u kamenu =) Garavusa nadam se da ce sto prije biti na popustu :D
2015 12 04
jelena007 ne volim mat pudere jer svaki put kad bi stavila puder mat ili kremu mat izbili bi mi pristici sitni,vjerojatno jer mi je normalna koza,a nije masna pa mi ne pase na kozi :)
2015 12 04
Loreal true match..idr na svaku boju koze..imam dva pa prodajem jednog..javi se inbox ak si za..nisam jos stigla ucitat oglas
2015 12 04
Max Factor Skin Luminizer, s popustom košta oko 70 kn (inače je 100), a dugo traje :) idealan za suhu kožu i dosta dobro prekriva :)
2015 12 04
Super ste mi s ovim cijenama s popustima, pa se nadaj da ćeš naletiti na baš taj popust uvijek kad ti treba :D <3 Uglavnom, puder koji se meni jako dobar pokazao je b.pretty puder iz bipe. Izgleda jako prirodno, lagan je, prozračan i ne podivlja koža od njega. Baš je onako, za dnevni make up :) I košta 22kn, tu negdje.
2015 12 04
Imam isto svijetlu put i suhu kozu..meni je Loreal true match doslovno otkrice. Kosta oko 100 kuna,al u Kozmu je akcija na dekorativu po 40% (skoro svaki drugi vikend)..tako da onda opeljesim police Loreala:)
2015 12 04