Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Ginekolog Zagreb

Uljeshurić, ne znam koliko ti je hitno; ako jeste, na Ponudi dana je upravo akcija kod dr Tihane Mazalin za pregled koji obuhvaća apsolutno sve - akcijska cijena je 295 kn (puna cijena 700 kn); ja sam upravo kupila tu ponudu frendici za poklon - tu liječnicu svi hvale i preporučuju, nemam osobno iskustvo; kod privatnika sam. Ako trebas link, javi.
2015 12 04
Ja idem u dz Borovje, Lenija Pavić Lugović, došla je ove godine i doktorica je super, jedino je sestra koma, i ima puno pacijenta pa se duže čeka na preglede
2015 12 04
Ja sam kod Zadre u Sesvetama, ali nisam primjetila da je on postao privatan kao što je netko napisao. Idem kod njega već dvije godine i dalje obavljam sve normalno preko HZZO-a. Otišla sam kod njega prvenstveno zbog raznih riječi hvale.. Očekivala sam puno na temelju toga, ostala sam razočarana na prvom pregledu jer je čovjek bio suzdržan, jedva par riječi progovorio, morala sam doslovno izvlačiti odgovore iz njega. Sestra mu je super, bar sam mislila do prije tjedan dana. Zvala sam da se naručim za pregled jer imam bolove u jajnicima već mjesec dana i žena mi kaže da sam naručena za mjesec dana.. Ja onako pokušam uvjeriti ženu da me boli i da ne mogu čekati mjesec dana jer vjerojatno imam upalu jajnika što znači da bi imala upalu već dva mjeseca dok ne dođem na pregled. Da bi meni žena onako bezobrazno rekla da šta da ona meni radi, šta ja sad očekujem od nje, da ona mene prije ne može zabilježiti, itd. Ostala sam šokirana.. Na kraju otišla kod privatnika drugi dan, ispalo da imam upalu jajnika i mjehura. Toliko o Zadri..
2015 12 05
Dugo bila kod Zadre u Sesvetama, igrom slucaja se prebacila. Samo cu reci bjezite od njega! Svakakva sranja sam imala, i falim te Boze sto sam otisla od njega!!!! Sad sam kod Plavec-Živko u DZ Dubrava, i ta zena je predobra!!!!!!! :) tako da moje preporuke za nju! Ima jos nesto mjesta za upis, pa pozurite! :)
2015 12 05
da li netko ima iskustva s Novak Vladimirom , Jamal Assadom ili Ezgetom Jozom? bilo kakav info dobro dosao ;)
2015 12 05
Novak Vladimir na malešnici je super, bila sam kod njega na zamjeni kad nisam imala koga, smiren sve mi je objasnio šta me zanimalo bez ikakvih pogleda ili nečega. Preporučam!
2015 12 05
Hvala crna. I ja sam malo prije citala o njemu po drugim forumima i isto samo rijeci hvale. Dok ovog Jamala toliko pljuju da sam njega odma prekrizila s liste. :S
2015 12 06
Preporučam Franulovića (Mirogojska) - socijalni, a od privatnih u Eljugi - plava doktorica kojoj se sada ne mogu sjetiti imena/prezimena, no bila je na tvu na nekoj reklami, jako simpatična i temeljita, pristupačna doktorica!
2016 06 04
1 2 3