Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Ginekolog Zagreb

gea, nijel taj wahid otperjao nekud van?
2015 12 04
da gea1508 - to je DZ Kruge. postoje 2 arapa u istoj smjeni i u drugoj smjeni je dr. Puvačić Solomun (to je moja socijalna ginekologica) Ja sam sa njom zadovoljna, cijeni briseve čak ih i forsira, radi pape, daje uputnice za daljnje pretrage ali nema UZV. Svaku detaljniju pretragu šalje u Petrovu kao referentni centar Hrvatske. Meni nije smetalo što u trudnoćama mi nije radila UZV jer sam ionako sve trudnoće vodila kod privatnika i nikada nebih kod socijalaca. Samo mi je u trudnoćama otvorila komplikacije i dala uputnicu za porod
2015 12 04
E to ne znam, cipka :(
2015 12 04
ali navodno ona ne prima pacijente - ona je pretrpana. e sad ja na takva pitanja uvijek imam svoje pitanje.... ok a što je sa pacijenticama koje umru? što je sa pacijenticama koje se odsele i promjene ginekologa? nemogu prihvatiti odgovor da ste stalno ptertpani jer ljudi mijenjaju doktore, sele se a i umiru i tada me ti pretrpani nakon toga uglavnom prime
2015 12 04
wahid i chedid - tako se zovu - ja ih zovem Bolek i Lolek :)
2015 12 04
"Meni nije smetalo što u trudnoćama mi nije radila UZV jer sam ionako sve trudnoće vodila kod privatnika i nikada nebih kod socijalaca. Samo mi je u trudnoćama otvorila komplikacije i dala uputnicu za porod" Dugo godina sam se vodila istom mišlju (jerbo mi je prva bila Findrica), ali kada nužda tj manjak novca za privatnika natjera, nada i stav" ama sigurno mora biti i kvalitetnih socijalaca isto, pobogu nije moguće da ih nema, jednostavno nije moguće, samo moram malo potražiti to je sve" je nanovo rođen.xDxD
2015 12 04
neka ti je sasrećom u potrazi... ja sam išla linijom manjeg otpora. U sve 3 trudnoće nisam željela riskirati... jednostavno je to za mene bio prevelika stvar u životu da bih vjerovala sustavu. Vjerovala sam svom instinktu.
2015 12 04
Draga Uljushura meni je Štefica odlična samo sa njom treba znati što sam ja riješila prije 15g kad sam bila dovoljno stara da ju spičkam u facu od tada smo savršene frendice...ništa joj ne plaćam...a pomogla mi je milion puta meni i još najmanje moji 5frendica,s tim da je odlična na ultrazvuku,zbog nje sam dva puta zatrudnila jer mi je savršeno pogodila folikulometriju iako su me svi ostali slali na umjetnu oplodnju i otpisali prirodnu mogućnost...svi koji su došli kod nje na moju preporuku su savršeno zadovoljni...poanta je da netrebaju nas svi voljeti kao što ni mi nevolimo sve...tako da netreba generalizirati
2015 12 04
pa zato sam baš napisala - različit nam je pojam DOBRO i što je za koga pojam dobrog doktora... Mislim da je tako nespretno tražiti dr-a. Trebaš se fokusirati za što ga trebaš (da li imaš problema određenih ili provizorno zato što ga trebaš imati)
2015 12 04
Šališ se? Štefica..Findri..Guštek...? Ona što je bila prije u Ninskoj u Sesvetama na dvije lokacije..? Je tebi zakon..? :o Ona što odbija pregledati jer kaže da joj se ne činiš blijed (?!), što drži vrata otvorena dok je žena na stolu raskrečena, što krivo liječi i krivo dijagnosticira, što traži preglede za doživotne dijagnoze da vidi jesu li nekim čudom isparile same od sebe, žena kojoj moraš naći članak zakona po kojem tvrdiš da ti mora napraviti papa test kad ne želi, što kaže da će se rak možda sam povući ako si samo boostaš prokleti imunitet, ta Štefica? :o Ne poznajem te kao ni tvoje frendice. Ja govorim isto iz osobnog iskustva, a moje osobno iskustvo je: da imam živaca i ovu pamet u ono vrijeme, tužila bih tu ludu kučku. A ja ne psujem po forumu i nikad nikoga nisam vrijeđala po forumu. A za tu ženu to kažem. Nemam sukob sa tobom i ne želim ga ni imati, nipošto, činiš se vrlo korektna forumašica, ali rado ću ga imati ako ju kreneš braniti. OK? Ok. Hvala na razumijevanju. Bez ljutnje prema tebi jer si se uključila u temu sa namjerom da pomogneš a i ti nisi ni za što kriva ako je tvoj dojam takav jednostavno je takav i to je isto ok,pa ok je i ako nam se mišljenja razilaze, ali molim te nemoj meni nju braniti jer mi je ta spodoba od doktora osjetljiva tema. Mir i svako dobro. I nećemo više o njoj.
2015 12 04
Ja sam sa svim svojim doktorima u super odnosima iako sa nekim nisam kliknula odmah ali sa vremenom sam im objasnila svoja očekivanja i malo pomalo smo se sprijateljili...recimo pedijatrica od mog sina iz Doma zdravlja Kruge je bila izrazito bahata pa sam joj objasnila neke stvari i obrasce ponašanja...al puno je se ljudi žalilo pa je dobila otkaz...tako da sve je individualno neko je nekom savršen a neko užas...
2015 12 04
Oke, sad sam imala vraški ispad koji je zbilja grub neinformiranima možda ispao. Uglavnom, ne pada mi na pamet da mi pokvari odnose sa ijednom Krpičarkom, ispričavam se tebi ako sam zazvučala drsko prema tebi, anamajic, ali molim te nemojmo više o njoj tu pisati. Stvarno mi ju je puna kapa iz stvarnog života, ne moram još i tu o njoj pisati kad sam već morala raščlanjivati njena djela u real lifeu. Nemam volje.
2015 12 04
Zašto bi nas dvije imale sukob? Ne kužim...zato što je ona prema meni savršeno dobra i draga?Ja kod nje idem 20g ravno i sada putujem iz centra kod nje u Sesvete na preglede...ja nikog ne branim niti se svađam samo kažem ima ljudi kojima je ona ok...recimo meni osobno doktor Blagojević sa Sv.Duha je dno dna i kad ga jednom vidim na cesti odalamit ću ga šakom u glavu jer me skoro osakatio na porodu a najmanje 20 žena koje poznajem kažu da je anđeo...najbolji i najnježniji...sad je šef rađaone na sv duhu
2015 12 04
Jer nemam pojma da li ćeš to možda shvatiti osobno i kao da napadam tebe. Dobro, otprilike tako nešto kao ti i taj Blagojević. Samo što za ovu većina pacijenica misli slično kao ja. Uglavnom, neću više o njoj. Ne zanima me ona.
2015 12 04
Ma jok...ne brini ja ništa ne shvaćam osobno ako nije osobno...uglavnom nadam se da ćeš pronaći nekoga tko će ti biti ok...
2015 12 04