Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

ima li ko iskustva ???

jadni moj unuk u bolnici... ima 2.5godine.. jučer u vrtiću... tete kažu.. da je malecki drugi pao na njega i slomijo mu je BEDRANU KOST... :( malo ispod prepone,, skroz pukla noga.. kosti.. onako okomito u špic... dali je to moguće da dijete djetetu takav lom napravi... to su mala djeca u jaslicama???? neznam šta da radimo... djete mi je u Varaždinu u bolnici,, ni jede ni spava,,, dok malo zaspe ,, budi se s vriskom..MAMA..MAMA BUBA MEBA ME NOGA PA SAM... u suzama stresom... bolovima... [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place]
2015 12 05
Ajme jadan malecki, pa iz koje visine je moralo pasti to drugo dijete?? To je najdeblja kost u tijelu, jedino ako je vaš unuk držao nogicu na nečemu pa je bila iznad zemlje... siroti mališan
2015 12 05
oooo,sunce malo,,,,,baš mi žao...ne bi analizirala događaj samo se nadam da će biti sve u redu...držite se
2015 12 05
Kumče mi druga djevojčica gurnula, nije to očekivala i pala na rinzol.. izletilo par zubi, a facu možete zamisliti. Nažalost dešava se. Pitanje je kako je pao i na što. Ako imate neke sumnje onda ozljedu provjerite kod doktora pa se obratite prosvjetnoj inspekciji.
2015 12 05
hvala cure baš je jadniček.. a i mi svi... jadni žalosni plačemo... pa neznam nije nam jasno kako se to dogodilo... sjedio je na strunjači i druga djeca i teta baš do njega.. i malecki drugi se popičio i doleteo na njega... on je onako sjedio na nogama.. pokleknut... i ovi mali kako je naleteo na njega,,,, još ga odgurnuo pao na glavu,.,, i noga pukla... sad je u bolnici i namjestili su mu..... ali do utorka ,, ako nebude dobro slijedi operacija... :( :( doktor koji ga ima..liječi i slikao... kaže da bi morao neko biti jako teški da se tako noga slomi... .. a ne djete na dijete,,, neznam štaću tako smo9 jadni,,, kćer je sa njim u bolnici ... a drugog malog ima... od 8mj... sad je kod nas... pazimo ga.... aaaaa jao jao .. kako nam je teško... :( :( ComeStai znam kako ti je... i žao mi je i vas.. :(
2015 12 05
Preslatki je dečec :) Ajaj još i druga beba....
2015 12 05
Pomalo čudno da se slomi femur od drugog malenog djeteta.
2015 12 05
Joj bebac mali:( Neobicno dosta, pogotovo to da djete djetetu slomi kost. Vjerovatno je bio u nekom opustenom polozaju s tom nogicom da se nagnuo na bok druge nogice a drugi malac doskocio bocno sa nogama i eto nesrece. Ali morao bi biti dosta tezak i da vas unuk ima mozda lakse( krhkije kosti). Sad to zvuci kao SF ali vidjela sam lomova iz banalnih situacija:/ Zelim mu brz oporavak misic mali❤️
2015 12 05
hvala drage moje cure,,, moj mali unik je sjedio na strunjači i druga djeca,,, čekali svetog nikolu ,,, :( i eto nije dočekao... :( i kako je on sjedio klečeći... ovaj drugi malecki se spotaknuo o nešto i direktno na njega..... a kako je naleteo na njega,,,, moj unuk je pao na leđa još udario glavom o pod,,, a noge mu ostale presavinute ispod njega,,, i kako je valjda bilo na petma,,, nogama.. sjedio .. valjda mu je i tu pokla onako okomito u špic mali... jao kako sam žalosna... a tako je razigrani.. a sad nepomično leži u bolnici u postelji,, noga u gipsu i bok... :( jao ženice moje kako sam jadna,,, kćer mi je jadna,, zet,, muž kćer druga... svi smo bez snage,,, bez riječi... :( :(
2015 12 06
eto mile moja da vam javim ... još tužnijeu vijest,, nije mu noga dobro namještene kosti ,,bilo od subote,,,, :( sutra ide na operaciju... :) i stavljali mu budu neke šrajfe u nogu... tužan... tužan... tužan... :(
2015 12 07
O Bože dragi kak mu nisu dobro namjestili... ne kužim se preveč, ali nije dobro.. hoće mu šarafi biti privremeno ili?
2015 12 08
eee moje drage... pa nije počela kost dobro zarastati... ali sad je bio na operaciji... i stavili mu dva šrajfa,,, 28,12.. mu skidaju langetu... i mora polako početi se oslanjati na nogu,,, sad prije 3 dana mu izvadili konce,,, sad je malo nemiran,, jer ga ne boli ,, pa bi on išao,, igrati ... okreće se.. pleše... snjim stalno mora neko biti,,pored njega,, i smirivati ga,,, jadničak moj... da bi bar mogao sjedjeti,,, ali ne... stalno leži... :( PetiElement.. ne za 5/6 mjeseci bude išao opet na operaciju da mu izvade te šrajfe,, nažalost,,, jedino moje malo...
2015 12 20