Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Proslave /

Nova godina docek

Neki vjerojatno od vas jasno znaju gdje hoće dočekati 2016 godinu. No neki od vas imaju upitnik nad glavom poput mene. Eto zaista ne znam točno gdje da idem. Doma necu, vani na trgu nikako. Neki prijedlozi? Gdje ste išli za prosle godine, kako je bilo, cijena,? Hvala
2015 12 07
Ja sam prošlu godinu dočekala u Sofiji i bilo je baš prelijepo. Nažalost ove godine se ne usudimo negdje putovati zbog terorističkih napada pa smo u potrazi. :)
2015 12 07
enter the club!! ja sam bila preko veze besplatno usla i neke moje mlađe prijateljice 16,17 god i bilo je predobro, a ako zelis mirnije mjesto neki restoran ili mozda da organiziras negdje parti kod neke svoje kolegice ili tako nesto, pusa
2015 12 07
Anchy0506 gdje si bila u sofiji na dočeku? neki klub ili? kakav je noćni život? ja idem ove godine tamo pa da se malo raspitam :)
2015 12 07
Ja sam takoder proslu bila u Sofiji i super je bilo samo sto smo se dragi i ja smrzli cinilo se na -500 :) A ovu smo planirali u Pariz ici ali eto sad ne :(
2015 12 07
Bili smo na trgu jer se nismo sjetili na vrijeme rezervirati mjesto u nekom klubu. Nama je bilo lijepo, iako je bilo užasno hladno. I pripazite na novce jer jako vole varati.
2015 12 08
:)) Ajmo curke javite se za temu. Gledala sam po hotelima je skupo s noćenjem nema ispod 1000kn, odnosno ima u nekim lošijim hotelima.... Ispod 800-1000kn po osobi ne gine za slavlje npr. u Sheratonu još ograničeno cuga...Hm, ne volim svake god u zadnji čas odlučivati, ali uvijek tak ispadne :-(
2015 12 09