Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica /

Pužev gel iskustva

Hej, cula sam da je ovo jako dobro za uklanjanje oziljaka od akna i sl... pa me zanimaju vasa iskustva i kako cu znat da nije kopija :)
2015 12 13
Zali Boze novca. To je sve sto mogu rec.
2015 12 13
moji su to imali, moje osobno iskustvo,mogu reci da fino mirise,i vecinom sam koristila ljeti kad bi ispekla leđa na suncu =) fino hladi,i ublažuje.....za akne ga nisam koristila,ali cula sam od drugih da je dosta efikasan,a sad....moji su bili narucili preko pulskog tv, jer su davali tada popust,pa neznam ako ima kopija to nisam cula jos...
2015 12 13
Slažem se sa AnnyRose. Koristila sam Elicinu bar 5-6 mjeseci i apsolutno nikakvog efekta nije imala. Koristila sam ju zbog ožiljaka od akni na licu i stalno sam čekala neku promjenu...nakon 6 mj sam shvatila da gubim vrijeme i novac uzalud.
2015 12 13
Ožiljci od akni- kiselina, dermoabrazija. I dermatolog.
2015 12 13
Probala sam pužev gel, ne sjećam se koja marka. Koristila sam za prištiće, ali nije pomogao niti malo. Uostalom, ne znam koliko je dobro mazati toliki alkohol po licu. Ako imaš ožiljke kao flekice, tu bi mogle pomoći AH kiseline (AHA). Možeš kupiti neki proizvod (npr, Paula's Choice) ili probati čaj od hibiskusa. :)
2015 12 13
Užasno isušuje kožu...
2015 12 13