Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Društvena događanja /

Novosti iz pošte

Što se tiče malih paketa koji nam dolaze iz Kine i koje moramo platiti tjekom preuzimanja 4,50 kn, a kad preuzmemo paket u pošti to profesionalno izbjegnemo... eto, jučer mi je teta u pošti rekla da će se od 01.01.2016. godine ti mali paketi naplaćivati i u pošti čisto informativno
2015 12 15
ma gluposti, stalno neke dezinformacije
2015 12 15
Krasno, deru nas gdje god stignu... :-((( Na žalost, uobičajena pojava u lijepoj nam našoj...
2015 12 15
To mi je rekla baš gospođa koja radi u pošti pa ćemo vidjeti
2015 12 15
pa pretezno i ti tracevi dolaze od postara nemogu ti naplatit uslugu koja nije izvrsena
2015 12 15
zanimljiva je stvar da ja to nikad nisam platila, osim u slučaju ako su mi stizali novci poštom naš poštar nikad ni ne nosi paketić ako ga ne može ugurati u sanduće, sve manje ugura unutra
2015 12 15
Nista novo, ja mjesecima placam kada mi nesto stigne s ebaya. Postar mi naplati kada donese ili kada idem u postu opet ga naplate. A da bude jos bolje zivim prekoputa poste :/
2015 12 15
Meni to nikad nije bilo jasno po kojoj se osnovi plaća... Platila sam npr. za maskicu za mob iz kine koja nema ni 50grama, ona najmanja koverta, a nisam za npr. paket sa šamponom i maskom za kosu s Lookfantastica. Nema mi to nikakvog smisla. Jednom kad nisam imala sitno (trebalo bi mi mijenjati 50 ili 100kn, ne sjećam se više točno) mi je poštar rekao "A onda ništa, nema veze." i dao mi paketić bez da mi naplati... Sumnajm da bi to napravio da onda mora platiti iz svog džepa, dakle jel to princip APP ili nešto drugo, nije mi ni najmanje jasno...
2015 12 15
plaćaju se samo oni paketi na kojima piše "Small packet"
2015 12 15
jeLenaa7 ja nikad nisam morala platiti u pošti, to se plaćalo samo ako ti poštar donese na kućnu adresu
2015 12 15
Small paket se samo plaća. Odnosno, u grubo kinez plati poštarinu samo do Kine, a naručitelj ostatak plaća do Hrvatske, a to je tih 4,50-5kn ..
2015 12 15
Ja nikad,ali bas nikad ni jedan paket nisam morala platiti,tako da mislim da je to do postara S druge strane,cim ti nesto moras platiti,za to trebas dobiti racun,a buduci se pretpostavljam ne dobije ako ti postar naplati na kucnom pragu,pitanje je gdje taj novac zavrsi..,jer ako netko naplacuje,a netko ne,znaci da to i nije obavezno
2015 12 15
Ništa, moram ćemo Kinezima napominjat da ne pišu Small packet na pakete ^^
2015 12 15
nikad nisam takve pakete preuzimala u posti ali kad mi je postar donio svaki put sam morala platiti i uredno sam dobila racun...
2015 12 15
garavusa vam dobro kaze- to se zove incoterms rn mozes podici na posti kad god zelis
2015 12 15
1 2