Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

kurje oko, upomoc!

ukratko, osoba bliska meni muku muci sa kurjim ocima. zapocelo je sa jednim i sad su joj se prosirili po cijelom dijelu tabana [:tuzan] ona doslovno place koliko ju to boli, a priroda posla joj je takva da cijeli dan mora biti na nogama! probala je i kojekakve kreme i masti prepisane od doktora, probala je i flastere koji su dostupni u ljekarnama no do sad nista nije pomoglo.. zna li netko za neki pouzdan nacin kako ih se rijesiti?
2015 12 22
joj i ja sam imala jedan i plakala od bolova, a kamoli ne cijele tabane...meni su pomogli ti flateri i mislim da je neka mast bila iz ljekarne, imala sam ga sigurno par mj, al kad sam ga maknula, kao da sam ponovno oživjela...meni kad se to sve uplalilo, onda sam isčeprkala sa koncem i pincetom, bolovi užasni....sretno prijateljici i brz oporavak... (p.s. neka posjeti i pedikerku i one vade)
2015 12 22
ja sam isto koristila flastere, nakon toga sam se odmah naručila kod pedikera, ona mi je rekla prvo flastere pa dođi lakše ću ga izvadit....i tako je i bilo, samo se vratio nakon par godina, sad me ne boli, ali ću opet napravit istu stvar ...neka tako proba , e i to je bila medicinska pedikura :)
2015 12 22
imala ja 2 komada, rijesila ih sa cuvarkucom, i nisu se vratili, treba samo redovito sa kamenom ribati mjesto gdje se inace pojave ili promjeniti obucu
2015 12 22
hvala vam djevojke na savjetima :) obavezno cu joj proslijediti sve informacije, nadam se da ce nesto pomoci
2015 12 22
baš ću probat ovo s čuvarkućom....tnx suzy
2015 12 22
Pediker oko 80kn barem kod mene u Puli i dva ili tri puta i gotovo sigurno moj susjed je imao isti problem i sad kaze nema vise
2015 12 22
tnx suzy ... :)
2015 12 22
Prvo obavezno kod pedikera da ih izvadi sa korijenom van a nakon toga krema iz ljekarne
2015 12 22
Kolodij za kurje oci..imala 4 komada ..oci su mi od bolova iskakale..užas..i svaki dan malo namazat s tim-bočica kao od laka za nokte..sutra kod tuširanja pincetom jedan sloj ogulit..i za 20ak dana sam ih doslovno iščupala pincetom..ostali krateri al i to Božjim čudom nekim zaraste
2015 12 22
Ja sam takodjer koristila cuvarkucu kurje oko nestalo u roku od 3 dana. Nisam skidala kozicu nego sam sa jedne strane izbockala list cuvarkuce cackalicom stavila ga na kurje oko i zalipila flaster preko njega. Preko dana sam nosila jedan list a po noci drugi. Znaci mjenjati dva puta dnevno. Ja nikako nisam od doktora i ljekarni. Biljke su dar prirode i trebamo ih koristiti.
2015 12 22
slazem se sa mrvicom, ja isto prvo isprobam sve prirodno sto mogu : ) skidala sam sloj kozice sa jedne strane lista, i te okice su se jako omekanile i korjen u sredini se odovoji od ostatka koze i samo izvadila pincetom bez problema i bez bolova, ostale su rupe i same se zatvorile, stopalo ko novo....kazu da se umjesto cuvarkuce moze staviti i prerezana grozdica ili ona bijel tekucina iz grancica smokve, to mi je bilo u planu poslije cuvarkuce, al eto, nije bilo potrebe
2015 12 22
Mene je peklo dosta svaki put kada bi list bio svjez. Meni je to bio znak da pomaze i da ce stvarno rijesiti stvar. Meni je kurje oko bilo novo ili mlado, kako to vec nazvati tako da sam ga lako rijesila nisam posli nista morala vaditi pincetom, samo je nestalo nakon 3 dana.
2015 12 22