Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica /

Jeftina krema za masnu kožu lica

Kao što naslov veli..trebam jeftinu kremu za navkažiti masnu (NE brine me sjaj tj matiranje, već je onako na dodir masna)...nemam nikakvu prištoliku problematiku, hvala bogu, napominjem, samo mitesere. Za koje me boli briga. Samo želim malo jeftine vlage za svoju kožicu..xD Jer je, paradoksalno, malo naborana na jagodicama. :o :o Pa, ako neka zna neku kremu a da nije preskupa, lijepo molim savjete.. [:tuzan]
2016 01 02
Nešto od Balee ili Aleverde ili njega za bebe?! Jeftino i dobro!
2016 01 02
mixa kreme za lice su fantasticne, imaju 3 vrste pa odaberes onu koja ti vise pase
2016 01 02
imam ja tu eveline ,ništa mi nije pomogla
2016 01 02
Ja imam bas jako, napominjem JAKO masnu kozu, moj savjet ti je da ulozis vise novaca u kremu za lice, kupis hidratantnu kremu za masnu kozu od la rochea oko 130kn dode, ljekarne ju drze, a krema je cudo. Godinama sam kupovala kremice po dm-u, a sada mi vise ne pada na pamet to mazati na lice. A i za dobru kremu ili sminku mi nije zao dati vise novaca...
2016 01 02
A za matiranje vam je dobra od Bioderme pore refiner kremica:-)
2016 01 02
Slazem se s malishkom, treba uloziti u dobru kremu, i ja sam godinama kupovala razlicite kreme po dmu i takvim ducanima ali nikad nista od njih.. Zadnje sto sam probala je bioderma, dode do 100 kn, i vrijedi toliko, koza je hidratizirana i mekana, cak sam nedavno vidjela da je u ljekarnama na popustu
2016 01 02
Hvala puno svim znalicama! <3 Proučit ću ih sve i na eci-peci-pec na kraju odabrati čim svane ponedjeljak. Hvala! :)
2016 01 03