Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Gubitak glasa

Cure može pomoc, ocajna sam vec. Naime bila sam prehladena, ali naravno Nova Godina se nije mogla propustit [:hihot] I sad vec dva dana nemam glasa [:sramezljiv] Ima li netko savjete kako sto prije vratiti glas, osim kalcija sto sam pila. Pa etom svaki savjet je dobrodošao [:poljubac]
2016 01 02
Ha ha i meni bilo tak ..prvo prehlađena pa nisam do kraja ozdravila...curka imala rođendan pa par bambusa i ode glas... Pila sam samo čaj i (prežgano mlijeko )neznam dal znaš što je to... nakon dva dana mi počeo natrag se vračat.
2016 01 02
čaj(mlaki),med,karamela...,i ne govoriti puno.frendica je imala slučaj da je mjesec dana bila bez glasa jer je dobila laringitis upravo jer nije na vrijeme liječila.
2016 01 02
Sad sam skuzila kolko pricam zapravo hahaha
2016 01 02
dakle nisam jedina :D Ali evo danas je bolje. Pricam sto manje (jako tesko) i pijem cajeve
2016 01 02
Topli napitci i pokusaj ne pricat.. Sto vise 'odmaras' glasnice prije ce u funkciju.. :)
2016 01 02
Pravac apoteka i traži kalcij. To ti je super za glasnice.
2016 01 02
i ja sam imala dva puta taj problem, pa mi je doktorica rekla da si kupim kalcij sa dodatkom c vitamina, šumeći ima oko 10 tableta i stvarno mi je bilo puno bolje oba puta mi je pomoglo i nakon dva dana mi se glas vratio u normalu, ali naravno do kraja treba popit :))
2016 01 02
U apoteci kupiš tablete Gelo revoice, čudo jedno !!!
2016 01 02
čaj od kadulje, med, propolis.
2016 01 02
Cure sve dobto savjetuju ali najvažnije ne govoriti...čak ni šaptati jer šapat opterećuje glasnice... imam iskustva s tim a skratit ćeš vrijeme oporavka :-) Sretno!
2016 01 02
I meni je tako,pokušavam nešto prozboriti,ali odmah grebe,boli,kašalj do suza...pijem čaj i kadulju,a propolis sa žlicom meda pojedem...tek danas me spipalo,ali ja ću odležati definitivno...
2016 01 02
Hvala cure, nadam se da ce mi bit uskoro bolje
2016 01 02
propolis i na kocku šećera, i bit će ti bolje :D čula sam i da je viski dobar, haha :D
2016 01 02
Evo cure glas se vratio, malo promuklo. Al dobro je hehee
2016 01 03