Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica /

Kako njegujete vase lice?

Kako njegujete lice? Ja imam suhu kozu sklonu povremenim aknama na obrazima. Koristim effaclar gel za umivanje, spricam lice srebrom i stavljam effaclar duo plus kremu. Koji su vasi najdrazi proizvodi?
2016 01 06
Ne mogu koristiti uvijek istu kremu, jer nekako kao da se koža zasiti istog proizvoda, tako da volim promijeniti. Trenutno koristim Eveline extra soft kremu sa uljem argana i super mi je za suhu kožu, a nije premasna. Za zimske dane kada mi je lice izloženo hladnoći koristim i melem.
2016 01 06
maza2206- sve kao i ti osim ovog srebra, i prije spavanja stavim hladnu krpu namazanu sa sodom i nemam niakvih problema, koza mi nije ni suha, ni masna, ni pristava, nista
2016 01 06
Ja imam suhu kozu, koristim samo maslinovo ulje na mokro lice :) odlicno mi je, bolje od bilo koje kreme sto sam koristila do sad ;) imam i ja srebro doma-ali ga koristim za imunitet 👍
2016 01 07
čišćenje garnier micelarnom otopinom i green obiteljska krema. imam suhu kožu i tu i tamo koji prištić..
2016 01 07
sminku skinem garnier micelarnom, operem lice eveline step 1 gelom za umivanje i namazem se eveline step 3 kremom. probala sam svasta nesto drugo al nista nije bilo dobro kao ovo. inace imam mjesovitu kozu
2016 01 08