Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Proslave /

Kume, djeveruše

Molim lijepo, koja je ulaga jedne kume na vjenčanju? Od oranizacije djevojačke na dalje.. Hvala :)
2016 01 08
i mene to zanima. :-) baš dobro da si pitala LisaMona. :-) i što odabrati za poklon kao kuma.
2016 01 08
ja sam bila prošle godine mojoj naj frendici....uloga je, no ne mora bit nužno organizirat djevojačku i bit uz nju na vjenčanju kad god treba nešta....ništa pretjerano....a frendici sam osim koverte i kupila malu uspomenu, naušnice sa swarovski kristalima...
2016 01 08
a koliko je bilo u koverti? ako se smije znati? jer joj mislim kupiti neki kućanski aparat, budući da se seli s dečkom/mužom u kuću
2016 01 08
Bok cure, evo ja ću vam malo pomoći. dva puta u jednoj godini sam bila vjencana kuma. Djevojacku nisam organizirala jer nisu to htjele. Ali zato na svadbi sta god im je trebalo tu sam ja imala glavnu ulogu. Kod jedne sam sve ljude digla sa stolaca i plesali su iako nekima nije odgovarala muzika ali ipak su mladenci bili na prvom mjestu i zeljela sam da njima to bude najljepsi dan u njihovom zivotu. Bilo nam je savrseno. Znaci ako mladenka mora ici pi pi ides ti s njom, ako joj bilo sta treba ima tebe kraj sebe i zna da se moze pouzdati u tebe. A sto se tice novaca u koverti svatko da koliko moze, ja sam stavila 500 eura, ali to je bilo prije 8 god. Koliko sam mogla dala sam im . Eto toliko od mene1
2016 01 08
ajme 500 eura. ? jako puno. Ja toliko ni plaču nemam. :-)
2016 01 08
Ja sam dala 2000 kn, toliko će ona meni vratiti i to je to. Daš koliko možeš.
2016 01 08
bila kuma lani :) - organizirala sam djevojačku - dogovorila frizera i šminkanje za obje na dan vjenčanja - pomagala oko oblačenja vjenčanice - na dan vjenčanja praktički uzela na sebe obveze da se mlada ne sekira previše :) - na vjenčanju bila uvijek u pripremi sa "supersakom" (flasteri, aspirin, igla i konac, čokoladica, red bull, maramice, extra najlonke...) pa eto... p.s. isto 500 eura dali
2016 01 08
Pa evo kao kuma plati joj pozivnice i to unikatne - pogledaj u mene ili na facebook stranicu lily lily - pozivnice....dajem ti popust 😆
2016 01 17