Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Usluge uljepšavanja /

Preporuka za dobar tattoo studio u Splitu

Molim Vas curke ako koja zna, za dobar tattoo studio u Splitu, da je provjeren, odnosno da je sve higijenski, da je pristupačan što se tiče cijena, hvala na svakom kontaktu unaprijed! :*
2016 01 14
ovisi sta planiras radit. nekako nema smisla da ides kod ovih koji rade ne znam kakve slike, ako ces neki jednostavniji natpis. koji stil imas u planu radit ?
2016 01 14
E bas i mene ovo zanima... Ja sam cula za Star..i imam namjeru uskoro posjetiti.. :) Imaju na fb, pa vidi.
2016 01 14
Joke tatto na visoko odnosno taj Star studio naj naaj i povoljni
2016 01 14
Laanicaa i ja sam imala dojavu da su odlicni i povoljni. :)
2016 01 14
Jaxsam bila na rivi prije 6 god.Po sredini rive onaj uski prolaz.. ST studio mislim da se zove. Zadovoljna sam.
2016 01 14
Znam za taj na rivi..dosta mojih se tu tetoviralo..sve ok..nema zamjerke...sve na nivou...ali cijene su u neeeebu...
2016 01 14
Ivana bas su lipe! :) Ako ti nije problem..kada dobijes odgovor..da napises cijenu tu ili u inbox..posto imam nesto slicno u planu..i mislila sam posjetiti star.. Bila bih ti jako zahvalna..<3
2016 01 15
Naravno da ti se javim, saznat ču več danas za cijene za ovog na rivi i u staru, pa ti se javim u inbox! :")
2016 01 15
Iiiii? Jel' pala tetovažica? :D
2016 02 24