Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

URASLE DLAĆICE

Cure kako ih spriječiti? I kako ih se riješiti? Jako me muče u zadnje vrijeme i ne znam što da radim, svako iskustvo dobro došlo!
2016 01 18
redovito radi piling, jedanput ili dva puta tjedno. trebalo bi ti smanjiti problem. A kako uklanjaš dlačice, brijanje ili čupanje?
2016 01 18
Ili se brijem ili odem na brazilsku... a na preponama mi se jako pojavljuju
2016 01 18
probaj sa pilingom, meni su znale po nogama dosta urastati dok sam brijala i sad mi se to definitivno smanjilo. S time da sam se prebacila na šećernu pastu i to mi je puno bolje. Ja ti doma radim smjesu: 3 žlice palente, 3 žlice maslinovog ulja i zeru gela za tuširanje i s tim ti napravim piling. Koža ti je poslije super mekana i nahranjena :)
2016 01 18
Malo grublja rukavica za tuširanje.....
2016 01 18
tako je piling prije brijanja,no nekad nije ni to garancija da neće biti uraslih dlačica.ako imaš osjetljivu kožu veća je mogućnost.
2016 01 18
U pilingu je spas, ja sam preko ljeta dobila jako, izgledalo je ko alergija i onda sam pocela radit piling i nestale su, imas u dmu super pilinga, ali homemade su najblolji Baby ulje i secer
2016 01 18
a dobar ti je i jabučni ocat! razblaži ga vodom (žlica octa i 5 vode) namaži se i pusti da ispari
2016 01 18
inače protiv uraslih dlačica i ukolio ti se pojave ciste od toga dobra je crna mast(ima u ljekarni)
2016 01 18
Hvala cure, upravo napravila piling sa socem od kave ali probati ću i sve ostalo, samo da ih se riješim :)
2016 01 19
Piling je jako bitan jer do uraslih dlacica dolazi zbog odumrle koze koju ces maknuti pilingom. Bilo bi dobro neki malo jaci piling, znaci od soli ili secera. I cupanje dlacica nije dobro ako si sklona uraslim dlacicama.
2016 01 19