Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Šiti ili iznajmiti vjenčanicu? Osijek

Pozz krpičarke, imam problem. 1.10. su mi svatovi i dvoumim se da li šiti vjenčanicu ili iznajmiti u salonu. Situacija je ovakva, ako iznajmljujem u salonu cijena je 4500 kn, ali vjenčanicu će nositi cure prije mene i ne znam kako će izgledati do 1.10. Sada je nova i nenošena. Ako šijem, šije mi po mjeri, nitko ju neće nositi prije mene i šije kakvu ja želim. Cijena je ista jer ta vjenčanica ide za tu cijenu u najam (znači ostaje njoj, ne meni). Za dodatke ne znam jel ih unajmljuje. Radi se o salonu vjenčanica Isabelle u Osijeku i dizajnerice Yuniku isto iz Osijeka. Zanimaju me vaša mišljenja i prijedlozi. Hvala ljepotice <3 Ivana
2016 01 23
Vođena primjerom sada već 2 mlade su kupile vjenčanicu na rasprodaji dale si prekrojiti po mjeri i ostale su njima. A kupile su u Osijeku kad je bila rasprodaja za 500 kn.
2016 01 23
Ja bi onda bolje sila po mjeri, ako je cijena ista i ako ce biti potpuno nova kad ju ti budes obukla. Vjencanica ce se prilagoditi prema tebi i savrseno stajati, sto ova koju iznajmljujes mozda i nece.
2016 01 23
I ja bi šila iz razloga što znam kako će mi stajat vjenčanica i u kojem stanju će me dočekat. Dok u salonu ne znam kako će mi prekrojiti niti koliko je iznošena do tad :/
2016 01 23
A kod dizajnerice ne znam naplaćuje li dodatke poput vea.
2016 01 23
Ja sam svoju iznajmila za 5000, prvo nosenje i bila mi je divna. S obzirom da su bile po 2500-3500 malo mi je bilo skupo al to je bila ta haljina i vrijedila je svake lipe. Kolegice su iznajmljivale vec nosene ,vecinom u Nikolini i izgledale su kao nove. Cure su pisale po forumima da su puno puta bile razocarane kad su sile. Nisu izgledale tako velicanstveno kako su zamisljale i bilo im je tesko nac lijepu cipku
2016 01 23
Zasto ne bi sila kod Ivane (salon Gray pothodnik) sije za isto oko 5 tisuća, ovisi sto zelis, a ostaje tebi :-)
2016 01 23
Ukoliko je cijena ista ili približno ista onda šiti po mjeri kod provjerenih ženica :) Gray by Ivana Čizmadija ima prekrasne haljine a ni Yuniku nije loša :)
2016 01 29
Ili si kupi na krpicama. Znam da je lud ulet, ali ja sam dugo u omiljenima imala prelijepu haljinu koju bih definitivno izabrala za svoju vjenčanicu, ali eto, ne udajem se tako skoro XD Cura ju je sa 1000 snizila na 500 jer je valjda nije mogla prodat, a napisala je da ju je platila debele novce. Ako nađeš za takve novce ( a može se) ostane ti 4K koje možeš potrošit na prelijepo putovanje. Ili bilo šta drugo - uređenje stana, kuće, štagod. E da, isto tako Asos, ja sam si nedavno kupila tri haljine i sve skupa sam ih platila ni 300 kn, imali su ili još uvijek imaju ogromna sniženja. Imaju u ponudi šta god hoćeš. E i da, heh, kad se sestrična udavala, a isto tako je netko stavio na krpice u nekom profilu - po salonima u BiH imaš tih vjenčanica za nikakve novce ako naletiš na ono vrijeme kada se oni rješavaju zadnjih modela. Ugl, ima opcija xD
2016 01 29