Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

NOVE KRPICE-pitanja i oodgovori

Nezz jel bilo vec pitanje posto je sad pun kufer sporije sve pa mi se neda sve listat...zanima me di su na mobu posljednje dodani artikli i opcije trazenja? Znaci samo odredeni broj a ne svih milijun, odredivanje cijene i sve ostalo kaj je bilo???
2016 01 29
> hunterica: > Evo imam pitanje .Ne znam što napraviti jednostavno ne mogu brisati prodane predmete,ne mogu ući u postavke promjeni na izlogu i ne mogu listati slike.Ako ima netko može pomoći molim da mi se javi. Hy, nemam odgovor, ali imam isti problem, koga pitati za pomoć....
2016 01 29
> Brdosuza: > Mozda njima i je u cilju da stranica ne funkcionira..tj sve nove krpe..:) > Koliko je samo klikova bilo potrebno dok nije postojala posljednja stranica..koliko puta moras kliknut u inbox da vidis jel netko poslao por....koliko puta moras kliknut dok nades nesto..jer nemas opcije..niti izbacuje sto treba... > Treba kliknut na profil da vidis sve o korisnici.. > Ne vidis tko pise zadnji post u kojoj temi..nego moras traziti...i tako.. > Ma pustite mene..pisem gluposti...jer je stranica teski promasaj. :) Slažem se...grozota od nove stranice....loše i sa puno propusta..
2016 01 29
Nova verzija je prestrašna,nepregledna,na mobitelu negledljiva...nemam što dodati,do sada je receno (što) sve nije u redu,volim krpice,ali radi ovog gubim svaki interes...
2016 01 29
Potpisujem sve sto je od bugova navedeno kada se aplikaciji pristupa sa mobitela. Koma! Razgoviri, slike, razvuceno...Naziv ormara je nestao. Šmrc..odbija me...odoh
2016 01 29
Ja nemogu pronaci ni kategorije ni velicine... Ni na laptopu, ni na mobitelu... Moze pomoc?
2016 01 29
Tražilica sada radi. Artikle još uvijek ne mogu postavljati. Verzija 47.0.2526.111 m Chrome Što trebam koristiti da bi funkcioniralo?
2016 01 29
> Admin2nd: > Drage krpičarke, > testiranjem je ustanovljeno da se artikli ne mogu promijeniti zbog ograničenja od pet tagova, dakle ako smanjite broj tagova na artiklima koje želite promijeniti, spremit će vam se. Imam samo 2 taga na artiklu i svejedno ne želi promjeniti. o.O i ako smijem primjetiti, nedostaje neki mutavo zbunjeni smajlić... no to nije bitno ,:)
2016 01 29
a di je ono kao novi artikli sto sad objavljuju??
2016 01 29
> majinormaric: > a di je ono kao novi artikli sto sad objavljuju?? nema toga, zasad.
2016 01 29
Ne znam uopce kako da nadjem djecje majice broj 122
2016 01 29
Mene zanima kako preko mobitela profiltrirati veličinu? Isto vrijedi i za komp; imam ja onaj stupac veličina, ali kad odem na odjeću, kliknem na određenu vel, kaže artikl nije pronađen. Jedino mi funkcionira kada odaberem određenu podkategoriju. Mora li to biti tako ili je samo kod mene?
2016 01 30
Ne mogu dodavati nove artikle Zasto ?
2016 01 30
> Lenymoda: > Ne mogu dodavati nove artikle > Zasto ? ja sam dodala bez problema sad jedan artikl i taj isti korigirala 2 puta, bez ikakvih zapinjanja, samo stari ne mogu korigirati. Stari ima 2 taga, dakle nije u tome problem...
2016 01 30
Pridružite se na MojeKrpice,hr i objavljujte slike svojih proizvoda bez problema :)
2016 01 30
1 2 ... 8 9 10 11 12 13 14 ... 33