Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

NOVE KRPICE-pitanja i oodgovori

Lijepi pozdrav svim članovima ii adminima , imam pitanje: dali se vama dešava ovo kao meni, prilikom postavljanja slika okrenu se naopako 10 pokušaja i okrenem je i kada spremim promjene ponovo je naopako?
2016 05 01
> wizardica: > @ astarea - kod mene je upravo obrnuto - već mjesec stranica je gotovo upola "umanjena"...slova su mi svega 2,5 mm velika, jedva vidim sto pisem i umanjeno je sve - slike, forum, razgovori....a stranica je meni centrirana?!? Koristim samo laptop i nadam se da ce se ovo rijesiti - poslala sam Admin2nd na uvid kako to izgleda i proslijedila je to tehnicarima... klikni na stranicu na prazno mjesto i ctrl i + (tipka nakon brojeva, ide upitnik pa plus), za povećati ctrl - (tipka pored točke) vezano za upload slika, pustite otvoren oglas nekoliko minuta i onda stisnite objavi/spremi. iako se na prvu čini da se uploadalo, zamalo veće slike ipak treba vremena. strpljen spašen.
2016 05 01
*za umanjiti ctrl -
2016 05 01
poleirish - hvala ti ) - ja sam sve to probala sada par puta i nista se nije promijenilo ((( ne znam - kao da stranica ne ocitava sadrzaj koji je prilagodjen verziji na kompu nego na mobilnoj aplikaciji (mozda se ovo kaze obrnuto!!! - ne znam...tehnologija me uzasava i ovo traje preko 2 mj....)
2016 05 01
> poleirish: > > wizardica: > > @ astarea - kod mene je upravo obrnuto - već mjesec stranica je gotovo upola "umanjena"...slova su mi svega 2,5 mm velika, jedva vidim sto pisem i umanjeno je sve - slike, forum, razgovori....a stranica je meni centrirana?!? Koristim samo laptop i nadam se da ce se ovo rijesiti - poslala sam Admin2nd na uvid kako to izgleda i proslijedila je to tehnicarima... > klikni na stranicu na prazno mjesto i ctrl i + (tipka nakon brojeva, ide upitnik pa plus), za povećati ctrl - (tipka pored točke) > vezano za upload slika, pustite otvoren oglas nekoliko minuta i onda stisnite objavi/spremi. iako se na prvu čini da se uploadalo, zamalo veće slike ipak treba vremena. strpljen spašen. poleirish - ma ja te obožavaaaaaam.....doslovno tako <3 <3 <3 !!! Hvala ti do neba na savjetu ) Nakon 2 mj ja opet sve vidim kao prije...nevjerojatno, wow!!!
2016 05 01
hahaha drago mi je da sam ti pomogla. šaljem <3 nazad
2016 05 01
kako sam svemoćna. i to sam riješila :')
2016 05 12
Provirite malo u MOJ profil, stvarno POVOLJNE cijene, odjeca je NOVA ili MALO NOSENA, ali NARAVNO OCUVANA !!!!!! UGODAN SOPING VAM ZELI, Lola2312 ! <3 :")
2016 05 15
poleirish <3 = genijalka!!! hvala ti do neba sto nam pomažeš ,:) , divna si...
2016 05 15
Zašto mi u nekim oglasima neće fotke okrenut??? Po deset puta ga otvorim opet okrenem slike i ništa :o :o
2016 06 12
pa koliko čekaš?
2016 06 12
mene zanima zasto kad kupim neku uslugu i izaberem npr. datum 15.6., kupim i čekam da se aktiviraju u postavkama, pa kad trebam izabrat artikl, piše mi neki drugi datum tipa 22.6. jel to samo meni tak ili to nitko ne koristi pa ne primjecuje? hahaha ,:)
2016 06 15
svima je tako i cure pizde. to treba javljati adminu i tehničarima..
2016 06 16
> AndreaKod: > ajmo tu pitanja i odgovore s slikama Pozz,molim pomoć, želim stavit oglas,kad upisajem pod materijal,pamuk,pokaže mi se crvena slova, šta trebam napravit,hvala
2016 06 16
Pozdrav,nova sam i ne znam o ovome bas puno.ako ima koja da je zainteresirana pa neka pogleda dali ima nesto da joj se sviđa.. roba je ocuvana i prodajem jer mi je mala. Hvala !
2016 06 19
1 2 ... 20 21 22 23 24 25 26 ... 33