Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

NOVE KRPICE-pitanja i oodgovori

Nemerem sliku ni sličicu staviti, ni u razgovore niti u oglase. Ni putem računala ni putem mobitela. Sličica od 273kb :/
2017 01 29
Da, niti ja. U cemu je stvar?!
2017 01 30
Jedno brzinsko pitanjce:) Naime ostavila sam negativnu povratnu curi jer ju je zavrijedila. Ona je meni danas takoder ostavila negativnu tek tolko da ona kao meni vrati. Ja njoj poslala paket te je dogovor bio placanjem pouzecem, ona paket pokupila nije a platila postarinu u dva smjera 48 kn. Pa eto morala sam i ja dobiti negativnu. Jel admin brise takve komentare kad ga se trazi tj kad mu se objasni? Tako mi je ruzno gledat tu negativnu a ni kriva ni duzna :((((
2017 02 03
Da, javi se adminu u inbox i pošalji slike razgovora tj. dokaz da si zbog nje na gubitku.
2017 02 03
> hanami: > Da, javi se adminu u inbox i pošalji slike razgovora tj. dokaz da si zbog nje na gubitku. Jesam ali nema odgovora :(
2017 02 03
Imala sam i ja takav problem...shvatila sam da nakon slikanja sve fotke treba prebaciti na sd card...i tek onda je moguć upload ulaskom na sd card...i ja sam odnedavno na krpicama pa se privikavam i učim :)
2017 02 14
Moze pomoc? Pri registraciji sam krivo upisala jedno slovo u mail adresi i sad ne mogu potvrdit adresu na profilu,a kad idem u postavke to promjenit pita me PIN koji mi je trebao doc na mail,kako da to rjesim da mogu potvrdit adresu
2017 02 20
> AndrijanaFranic: > Imala sam i ja takav problem...shvatila sam da nakon slikanja sve fotke treba prebaciti na sd card...i tek onda je moguć upload ulaskom na sd card...i ja sam odnedavno na krpicama pa se privikavam i učim :)
2017 03 19
meni ne želi staviti proizvod na krpice, već par dana pokušavam i nikako :(..jednostavno ne krene dalje nakon kaj kliknem uplodaj artikl, ima tko kakvih problema s tim?
2017 03 21
da bar naprave aplikaciju za krpice...
2017 04 06
> dunja88: > da bar naprave aplikaciju za krpice... Odlična ideja.
2017 05 11
> unalisa: > Jedno brzinsko pitanjce:) Naime ostavila sam negativnu povratnu curi jer ju je zavrijedila. Ona je meni danas takoder ostavila negativnu tek tolko da ona kao meni vrati. > Ja njoj poslala paket te je dogovor bio placanjem pouzecem, ona paket pokupila nije a platila postarinu u dva smjera 48 kn. Pa eto morala sam i ja dobiti negativnu. > Jel admin brise takve komentare kad ga se trazi tj kad mu se objasni? > Tako mi je ruzno gledat tu negativnu a ni kriva ni duzna :(((( Kako je moguće uzeti paket, a ne platiti preuzimanje pouzećem? Poštar ti ga neće dati ako ne platiš, zar ne...
2017 05 11
> dunja88: > da bar naprave aplikaciju za krpice... Već neko vrijeme razmišljam o tome. Bilo bi baš baš super :")
2017 06 18
Pozdrav žene evo da i ja postavim pitanje vama Naručila sam preko krpica Set za nokte platila 210 kn s poštarinom uredno poslala podatke Žena mi napise krivi broj adrese i poštar me nije našao 5 dana i paket je vraćen sad ona traži od mene još 70 kn kako bi mi poslala Nazad paket jer je platila vraćanje 30 kn i 40 kn za ponovno slanje Pa ljudi moji reci te mi ko je tu lud , ona je stavila krivu adresu tj br adrese ona je platila 60 kn poštarinu a ne 10 kn kako je tražila jer se nije ranije raspitala , smatram da zbog njenih propusta nisam dužna uplatit za ponovno slanje i neka zadrži te novce od uplate nek mi ne šalje vise ništa ja neću propast zbog tih novaca al strašno je ovo sto se danas radi ne samo na ovoj stranici već i na drugima
2017 08 31
jel ima netko link od novih krpica, ja ih ne nalazim..hvala
2017 09 17
1 2 ... 22 23 24 25 26 27 28 ... 33