Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

VENECIJA :)

Pitanje za one koji su bili u Veneciji..Molim vas za preporuke smještaja, naravno, jefitnijeg ili bar pristupačnijeg i s parkingom.. Kakve su cijene hrane,pića? Što ste posjetili i kakvi su vaši dojmovi?
2016 02 03
Fenomenalni, vrijedi ici :) Centar preskup, mislim da sam malu malu kavicu, kao prave turske platila 8eura i to u nekoj za nase pojmove izgledom birtijetini. Smjestaj ne znam ali svakako setati samo tim divnim gradom vrijedi :) I nije bilo nesto jak "miris" krajem 3.mj.kad sam bila, super :) Ako mozete obavezno idite :)
2016 02 03
parkinga nema u veneciji.... moraš ostavit auto van grada, najbliže kod kolodvora al dobro se naplacuje
2016 02 03
hahahaha parking u Veneciji, dobra :D koliko znam i kovcezi na kotacice su zabranjeni/bit ce zabranjeni :D Smjestaj takodjer ne znam, ali jeftinije u u Mestre-u, kako sam cula. A ne u samoj Veneciji. Ja sam oba puta bila samo na jedan dan. Pokusaj izbjeci i karneval ako ti se razgledava grad.. a ako ides zbog karnevala samo, pripremi se na guzve. :)
2016 02 04
> sim3sim3: > parkinga nema u veneciji.... moraš ostavit auto van grada, najbliže kod kolodvora al dobro se naplacuje ...friško sam bila u Veneciji i s tim parkingom je i po drugi put bio šok...ovaj put nismo mogli vjerovati da na parkinzima moraš ostavit ključ u automobilu...ako ideš autom,preporučam San Andrea(nasuprot parkinga San Marco)...to je jedini u kojem smiješ zaključati auto i plaća se po satu(7 eura za 2 sata) dok svi ostali naplaćuju 30-ak eura(nemaš opciju za par sati nego moraš platit cjelodnevnu)....
2016 02 04
Ja sam uglavnom uvijek tamo na jednodnevnim izletima,parking uz smještaj ne postoji,mi uvijek platimo dnevni parking oko 30 eura,znači sve je na noge,tako da prilagodis odjecu i pogotovo obuću da ti bude ugodno za hodanje,Venecija-predivna,zato stalno odlazim i uvijek vidim nesto sto prije nisam,bila sad u subotu .....i obavezno svrati na samom izlazu iz Venecije na autoputu ogroman shoping centar,ja ostala u šoku,pogotovo sad kad su sniženja,a da ne pričam o bershki i zari,dućani 5 puta veci od naših,a ponuda .......mi mozemo samo sanjat,totalno drugi asortiman,kod nas to nisam nis vidla,znaci kod njih na sniženju a kod nas toga nema ni u novim kolekcijama,,šteta sta je daleko za neki češći šoping........i tamo na autobusnom kol.gdje mi ostavljamo auto,Netreba ostavljat ključ od auta
2016 02 04
Moja teta bila na jednodnevnom isto (mi joj platli za rodendan) Kaze da je grad predivan oni su imali vodica a i puno su vidjeli u slobodno vrijeme Cijene kazu da su ogromne, kaze da je znala da bi uzela torbu punu hrane i kave pa usput negdje popila... isto rekla kava okoo 8eura apiva 10 ili 12 vec sam zaboravila Isla je u 4 mjesecu i kaze da isto nije mrdilo nista( znaci proljetni mjeseci :P ) ja isto imam zelju ali tako na jedan dan i mozda kao ona sa agencijom kakvom :D Zanimljiva tema i kosirna zato curke pisite ima nas vise koje zanima
2016 02 04