Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Društvena događanja /

jeste cule-Želim živjeti.

Ove dane mreže su zakuhale radi jedne pjesme "Želim živjeti", sigurno ste čule o čemu se radi...Makar mislim da baš i nisu svesni kako žive Hrvati,jer ipak te zvjezdice dobivaju puno para.... Digle su se udruge o prava žena, točno znam što če sada pojedinci reč...A prava djeteta i bla,bla.... Svako ima pravo izbora,demokracija je kaj ne? E a digne mi se kosa na glavi od crkve, koja je u povjesti ubijala ljude a i našli su grobnicu s dječim kostima pored crkve.... Ijako ja nisam za zabranu za Ab iz više razloga -ilegalni koji če ugroziti zdravlje žene -Ili kako se znalo nalaziti bebe po smetlištima itd.... Ijako su Hrvatsku proglasili tj. da smo mi hrvati primitivni.... Molim žene bez pokolja
2016 02 06
Nadam se da se abortus neće zabraniti, kao i zamrzavanje jajnih stanica i slično. Razlozi tih potencijalnih izmjena nisu moralni već vjerski i to me smeta. Hrvatska bi trebala biti sekularna država, a s HDZ-om se vraćamo 100 godina u prošlost. Svi se zgražamo nad islamskim zemljama i njihovim zakonima koji su prepisani iz kurana, a to bi se moglo dogoditi i kod nas. Biblija ne voli homoseksualce pa ih ne voli ni HDZ. Biblija ne voli abortus pa ga HDZ želi zabraniti. Fuj. I Kolinda ima glupe frizure.
2016 02 06
Ma mislim da ga neće zabraniti, tj. neće moči....Ma taj HDZ, e biti če nam još gore....Od muža obitelj se bavila politikom
2016 02 06
Ne vidim nikav problem sa pjesmom... Pjesma kao svaka druga... Uhvatili se u medijima gluposti ka pijan plota.....bolje im je da se zamaraju sa ovim ovcama na vlasti koji nam kroje sudbinu, a pojma nemaju... Mazu oci takvim piz.....ama, neka se mediji pozabave drugim prioritetima, a ne tko sto pjeva u pjesmi!
2016 02 06
Čula sam točno 5 sekundi te pjesme, demonstrativno zatvorila YT i otišla zapalit da se smirim. Ne mogu si pomoći, ali takve stvari me toliko iziritiraju da se počnem tresti. Za sada je rečeno da se neće abortus ni MPO zabranjivati, nadam se da će i ostati na tome. I da neće čačkati po zakonu o životnom partnerstvu. Meni se ne diže kosa na glavi od crkve( ne jako, ok), ali kad se krenu petljati u politiku, školstvo i sve moguće sfere gdje se ne bi trebali petljati, e tu mi dođe da nekog zašamaram. Inače mi je žao da se crkva u ovo pretvorila, u gramzivce kojima su najmanje bitni vjernici koji im dolaze u tu istu crkvu.
2016 02 06
E pa crkva se previše peklja u politiku, i oni bi vlast.....mislim da bi sve ateiste potamanili.uh
2016 02 06
Crkva je imala dovoljno vlasti. Vrijeme je za promjene i napredak.
2016 02 06
A medi ko medi moraju oni stalno, ma mediji su potplačena garda..boje se politicara
2016 02 06
bravo za temu, Martina 98. potpisujem sve što si napisala :-) a i kroasan je zakon :-) i trebamo pisati, treba se čuti naš glas. vjerujem da nas momentalno ugnjetava agresivna ultradesničarska manjina, ali nedavni "Prosvjed izdajnika" ipak ulijeva nadu.
2016 02 06
meni idu na nerve radodajke od pjevačica koje su odjednom postale velike vjernice..
2016 02 06
djevojke nema abortus veze sa vjerom nego sa psihickim stanjem osobe koja je trudna, ako ona smatra da treba pobaciti svoje dijete, treba joj omoguciti prvo da porazgovara o svim mogucim opcijama sa partnerom ako ga ima, zatim sa srtucnim osobama, a ginekolog ce svakako reci da to napravi jer je kiretaza za njega cas posla i jedna obicna trudnica, njezina maternica, i par tisuca kuna u depu, a ono sto ta zena osjeca od tog dana, o tom niko ne zeli pricati. a ako vec pobacuje niko im nedaje adekvatnu strucnu pomoc nakon sto ubiju to dijete. pogledajte zene koje ne mogu roditi, zene koje prisilno moraju pobaciti i zene koje bi zivot dale da imaju vise djece, pa ne mogu. abortus nikad nije bio niti ce biti rjesenje, a ako ste ikad gledale abortus (ja jesam i znam sta pricam) onda nikad, al niiiiiikad necete nikom preporuciti da napravi abortus, da ubije to malo stvorenje kojem se u tom trenutku kidaju rukice i nogice jer je nekome jednostavno doslo u glavu da nije spreman na dijete (pri tom ne pricam o zenama koje su zrtve silovanja i slicno, pobacuju zene koje su u vezama sa 18 god i mlade, a znamo dobro da se kiretazom ostecuje dio maternice i da svakim pobacajem sve vise smanjuje mogucnost oplodnje u buducnosti jer je endometrij toliko ostecen da se jajna stanica nema za sto zaljepiti) mislim da mlade djevojke ne znaju zele li biti za 10 godina trudne, al im se preporuci da im se tijelo osteti na vrijeme, za svaki slucaj, preventivno jel? ;) trudnoca je prvenstveno znanje i odgovornost zene prema vlastitom tijelu, i poznavanje njega samoga pa recite da je ubojstvo, ispričavam se abortus normalan i da ga podržavate ! da neko pjeva ' ubij to malo stvorenje, nema veze što će narasti, ubij ga ne razmišlaj o posljedicama' jel bi bio dobar il loš glas? slavimo li život ili smrt? :) imate li vi dijecu i pozelite li da ih niste rodile? mislim da ne ..
2016 02 06
Meni idu na živce oni koji nemaju djecu (a finaciski mogu) i nešto laprdaju,a i vrjeme im je.... Crkvi koja je zabranila da popvi imaju djecu... Razumijem one koje ne mogu imati djecu, pa ih boli što neko ko može radi Ab.... Zao mi je što medicina nije tako daleko otišla,pa da se fetus može presaditi u drugo tjelo....
2016 02 06
> martina98: > Meni idu na živce oni koji nemaju djecu (a finaciski mogu) i nešto laprdaju,a i vrjeme im je.... > Crkvi koja je zabranila da popvi imaju djecu... > Razumijem one koje ne mogu imati djecu, pa ih boli što neko ko može radi Ab.... > Zao mi je što medicina nije tako daleko otišla,pa da se fetus može presaditi u drugo tjelo.... kako mislite vrijeme im je? tko smo mi da odredimo kad je nekome vrijeme za roditi ili što će raditi sa svojim životom?
2016 02 06
Zrinkic26 meni idu na nerve radodajke od pjevačica koje su odjednom postale velike vjernice.. Hahahhahahhahah jesi dobra
2016 02 06
lotofme moja prijateljica je imala 5 abortusa, i sada čeka 3 dijete.... žena do žene,različite,nikom ne možeš zabraniti da ide na Ab....Ima žena koje su inače lujke,pa kada se rodi dijete bace ga za takvu osobu je bolji abortus..... Citala sam jednu pricu jedna žena šta je pisala,zena je bila psihicki nestabilna tik do samoubojstva,ne zbog trudnoče...osuđivali je svi....Na kraju je ipak Ab... Postoje zaštite da, al jbg
2016 02 06
1 2 3 4 5