Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

čudna sam, znam

ne udajem se i nemam nikakvu namjeru za skoru udaju ali obavezno pogledam baš svaku vjenčanicu koja izađe na naslovnoj :') zanima me da li ima još neka čudna biljka poput mene x-)
2016 02 11
ja gledam štikle, makar ih nikad ne bi kupila... jer su mi lijepe. Sad sam se sjetila, imam stikle za prodat', a nikako ih slikat'. Mozda ih netko kupi na neviđeno. Dam jeftino :')
2016 02 11
odlična je, čudim se što još nije završila na naslovnici :)
2016 02 11
> NomadOrganic: > odlična je, čudim se što još nije završila na naslovnici :) jel da da je.ma krpe štekaj zato. :)
2016 02 11
Ma ogrlica je čisto lažno oglašavanje, piše Zara, Versace i Prada, a vidi se da je najjeftiniji H&M! Mislim, strašno što neke korisnice rade da privuku poglede :D :P
2016 02 11
maJa2015 umrla sam od smijeha hahahahahahah , kakva kraljica
2016 02 11
> Frigga: > Ma ogrlica je čisto lažno oglašavanje, piše Zara, Versace i Prada, a vidi se da je najjeftiniji H&M! Mislim, strašno što neke korisnice rade da privuku poglede :D :P ogrlica je čista zahebancija na lažno oglašavanje jer je polovici korisnica svaki tag zara, a prodaje kristalnu kuglu od babe vange ili dević hulahopke. tim više kaj neke "stare" korisnice se oglušuju na "pravila",ali uredno se groze nad "novima" :P :')
2016 02 11
hahahaha :-D oglašivačici ogrlice svaka ala vode iz bokala :-D nasmijah se!
2016 02 11
bok cure! Ja sam nova i "zelena" na "Krpicama" i za sad se jako dobro zabavljam! Kol'ko tu ima zlata, dragog kamenja i svakakvih čudesa! :D Naslov oglasa "Dijamantna narukvica 25kn", a ono-narukvica sa štanda na prošćenju u Špičkovini! A obleka, sve Zara, Mango, a na fotki nekaj sasvim stoto. Ne znam imam li živaca za to sve skupa. Daleko od toga da nema i normalnih, pametnih i jednostavnih ženskica s kojima je gušt komunicirati. Al'ima i nevjerojatnih simpletonki. Ali to se, kao i inače u životu, nemre izbjeći. Valjda tako mora biti. ;)
2016 02 11
Citam vase komentare i cekam da se ubaci netko sa "na mom profilu je sve original i jeftino" komentarom :') A ovo za gledanje stvari koje nemamo u planu kupiti, nositi ili ista slicno- ja to radim s onim krznenim prslucima. Nikad to ne bih nosila, ali svaki obavezno pogledam
2016 02 11
I ja gledam sve i svašta, iz puke znatiželje! Čak i rabljenu kozmetiku!!!! :) :D
2016 02 11
I ja gledam vjenčanice, iako sam daleko od udaje. One koje su mi super, spremim si na mob pa da ih imam u vidu za 'dan D' (iako ću tada imati skroz drugačiji stil, ali nema veze). :P Ostale stvari gledam sve koje mi sada ili uskoro trebaju. Tako da, vjenčanica su i moja ''opsesija''. ;)
2016 02 11
Ja gledam slatku dječju robicu, nešto čak i bookmarkiram, iako dok ja budem dogurala do djece... Krpice više uopće neće postojati niti će ih se itko sjećati :D
2016 02 11
Fedora, bacam lajk na tvoje razmisljanje!
2016 02 11
Nomad, AJ VONT TU BI PRITI! SEND ME JOR ŠUZ! :*
2016 02 11
1 2