Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

mora bit toga..

ima li vamo na forumu nekakva tema di se 'poustaju' samo smišne slike i da korisnice stavljaju jedino i isključivo takve slije? : )
2016 02 12
eeeee nek ovo bude ta tema !
2016 02 13
ovo je trebala bit tema sa zanimljivin, smišnin i simpatičnin slikama čiji san primjer navela u više slika na početku teme. a ovo šta ste vi stavile je tragično, uvredljivo i niti malo komično.. : /
2016 02 13
Presmijesno hahaha, brdosuza -keep calm :') :')
2016 02 14
Diabolus- stvarno ne mislim da netko htio ispast uvrijedljiv ? Meni su slike bas smijesne
2016 02 14
> matea664: > Diabolus- stvarno ne mislim da netko htio ispast uvrijedljiv ? > Meni su slike bas smijesne ok nek si onda sama sa sobom dopisuje ,isuse dragi
2016 02 14
Hehe kuky :D Onda se ne otvara tema na forumu..sa instrukcijama kome je sta smisno ili ne.. Ja ne ucitavam vise ni jedne.. :') :') E da...krizaljke su pozeljne..:)
2016 02 15
> Brdosuza: > Hehe kuky :D > Onda se ne otvara tema na forumu..sa instrukcijama kome je sta smisno ili ne.. > Ja ne ucitavam vise ni jedne.. :') :') > E da...krizaljke su pozeljne..:) da povlačim se i ja neka izvodi monologe i sama se smije ovom sto zove humor ;) :s
2016 02 15