Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Događaji, koncerti, izložbe /

Promotor noćnog kluba

Jucer sam naletila na sličnu temu, brzo je obrisana pa moram novu otvoriti.. Ovako, bila sam u Zagrebu u noćnom klubu sa svojom prijateljicom, pile smo sokic, i stajale normalno za stolom, zapravo tek smo došle u klub, odmah nam je prisao čovjek koji radi u tom klubu kao promotor kluba, i ponudio nam je kao posao promotora, tj. Rekao je da trebamo samo doći u klub, besplatno pijemo i dobijemo plaću.. Meni je to iskreno čudno i sumnjivo..zato me zanimaju vaša mišljenja? Dali je Netko od vas radio kao promotor noćnog kluba? Sto se točno radi? Posao mi se sviđa ako je tako kako je rečeno, jer to po meni ni nije posao.. Ionako volim izlaziti a ovo mi je super ponuda.. Samo sto se malo bojim da nije neka prevara.. Govorim o poznatom zagrebačkom klubu.. Jer nas dvije nismo poznate ni nista,.. Zato mi je to čudna ponuda.. Sto da radim? Da prihvatim posao?
2016 02 16
Moja poznanic je promotorica, ima samo bespla cugu i to tipa do 200 kn po veceri smije popiti..nikakvu plaću za to ne dobiva samo je, eto, na lošwm glasu :-D
2016 02 16
> ValicaVala: > Moja poznanic je promotorica, ima samo bespla cugu i to tipa do 200 kn po veceri smije popiti..nikakvu plaću za to ne dobiva samo je, eto, na lošwm glasu :-D A najvaznije je ovo "na losem glasu" i stvarno je tako. Ono sto ti taj gospodin nije rekao je da promterke vecina muske populacije, osobito starije, gleda kao kak da to ublazim - kurve. Znaci misle da im je dopusteno diranje, pokusavanje diranja, sve u svemu - fuj. Ja osobno nemam iskustva, al mnoge frendice su se zaletile i, nije dobro zavrsilo.
2016 02 16
Ako sam dobro shvatila nije hostesiranje, znaci nema nikakvih uniforma ni oznaka. Znaju tlaciti i svasta misle da ti se ubraja u taj posao ali ovo mi ok zvuci. To je jer vjerovatno zele ljepe i zgodne cure unutra da ih poslikaju malo da ih svi vide pa da se privuce vise ljudi drugi put. A tebi i njima dzabe cuga, pa super :D
2016 02 16
> gimnazijalka: > > ValicaVala: > > Moja poznanic je promotorica, ima samo bespla cugu i to tipa do 200 kn po veceri smije popiti..nikakvu plaću za to ne dobiva samo je, eto, na lošwm glasu :-D > A najvaznije je ovo "na losem glasu" i stvarno je tako. Ono sto ti taj gospodin nije rekao je da promterke vecina muske populacije, osobito starije, gleda kao kak da to ublazim - kurve. Znaci misle da im je dopusteno diranje, pokusavanje diranja, sve u svemu - fuj. A kako točno gosti znaju da su one promotorke? :/
2016 02 17
to su cure koje piju u kafiću sa ljudima, odnosno uvaljuju se frajerima tak da ovi više piju i časte i njih i sebe. i naravno dogovaraju se snjima da dođu opet tamo, da povedu frendove i tak, samo da dođu trošit baš tamo. dosta cura ima dogovor s konobarima da im umjesto naručenog alkohola toče neš drugo (vodu,sok) da se ne nalokaju ali frajerima uredno naplate :) ti znači donosiš zaradu klubu jer animiraš ljude da troše kod njih i za to si plaćena. uglavnom, to ti je nešto kao animir dama :)
2016 02 17
i gosti naravno ne znaju da si ti promotorka niti im ti to smiješ otkriti :)
2016 02 17
> Uljeshura: > > gimnazijalka: > > > ValicaVala: > > > Moja poznanic je promotorica, ima samo bespla cugu i to tipa do 200 kn po veceri smije popiti..nikakvu plaću za to ne dobiva samo je, eto, na lošwm glasu :-D > > A najvaznije je ovo "na losem glasu" i stvarno je tako. Ono sto ti taj gospodin nije rekao je da promterke vecina muske populacije, osobito starije, gleda kao kak da to ublazim - kurve. Znaci misle da im je dopusteno diranje, pokusavanje diranja, sve u svemu - fuj. > A kako točno gosti znaju da su one promotorke? > :/ Ja sam u malom gradu. I cure se vole hvaliti frendicama, kod nas se nažalost sve sazna
2016 02 18
Ok ovo sto su cure napisale je katastrofa.. Al pitaj gospodina na sto se tocno odnosi posao.. Ako je samo stvar u tome da budes u kubu i pijes pice sa frendicom ok, jer kak bi itko znao da si promotorica i nece onda biti onih uleta i daveža 😀 Mozda samo hoce osigurat da ima cura u klubu i to je to..
2016 02 28