Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Palačinke, palačinkice :)

Drage Krpičarke! Molim Vas da mi pomognete tako što odgovorite na par slatkih pitanja povodom otvaranja moje palačinkarnice u Zagrebu :) Koja vam je najdraža kombinacija sastojaka? Koliko bi dale novaca za istu tu kombinaciju? Biste li koristile mogućnost narudžbe unaprijed da ne morate čekati? (Imamo opciju narudžbe SMS-om; što uzimate, prezime i vrijeme dolaska pa da izbjegnemo velike gužve :) ) Biste li uz palačinku rado popile domaći voćni smoothie ili Oreo shake, čokoladni shake i tome slično? :)
2016 03 09
Moja preporuka: imajte u ponudi i veganske palačinke ! Što se tiče punjenja, ja sam za klasiku: domaća marmelada od šipka ili otopljena tamna čokolada s orasima ili lješnjacima I evo iskreno, ne bih dala za palačinku više od 10 kn (s uključenim punjenjem naravno) jer onak... vrijedi valjda 10 lipa :)
2016 03 09
Najdraža kombinacija : čokolada i orasi , sa preljevom od višnje ... Koliko novaca ????.....hm....tu nisam pametna :s ...možda nekih do 15 kuna . Za piti mi ništ ne treba , palačinke su sasvim dovoljne . I sretno u pokretanju tog slatkog biznisa ! :D
2016 03 09
Ali drugi bi dali. Palačinkarnice su sad nevjerovatno popularne. Osobno, volim kreme...čoko, vanilija...i sve zamislive kekse i čokoladice na tržištu u drobljenom obliku... Milky Wheyu i Galapagosu bogme prolaze palačinke i od puno preko 20 kuna. 😅 Kod narudžbi sms-om se osigurajte da vas samo registrirani korisnici mogu naručiti jer će se neki dokoni ljudi zafrkavati sa lažnim narudžbama...
2016 03 09
Jooj veganske nemamo..nemamo baš toliko prostora, ipak tu ide skroz drugi tip namirnica, ali ima vegetrijanskih:))
2016 03 09
Eeh, ne znam kako bih izvela to s registracijom:( Hvala na prijedlozima :)) A što se cijena tice, idu do 20kn ovisi o dodacima, npr kinder bueno, oreo, raffaello i slični na kojima nemam nikakvu zaradu jer su preskupi, a ljudi ih bbas vole:)
2016 03 09
Kombinacija voća (bobičasto tipa borovnice, maline, kupine,...) i čikolade : Jel bila koja od Sisačanki u "Dori", mislim da se tako zove nedavno otvorena palačinkinarnica u centru?
2016 03 09
sretno sa otvaranjem ... super ideja....i čim prvi put dodjem u Zgb...navratim.....da vidim ja to hahahah i naravno probam....pa molim i adresu ako nije problem... :") ;)
2016 03 09
Sve palačinke su vegetarijanske, jedino ako ih ne pečete na svinjskoj masti :D U svakom slučaju sretno ;)
2016 03 09
ja takoder volim cokoladne, nebitno bio to puding, krema, tamna cokolada :D Takoder nebi bilo lose (Ako vec nisi uvela) mozda uvesti slane? kontam si da bih ja ''maznula'' jednu mozda sa salamom i sirom pa nakon toga cokoladnu i onda doma plakala zasto ne stanem u rifle :') :') za pice mislim da vecina ne bi uzela shake jos uz to, ali zgodno je za imati :) kavu/ caj i to imas? od srca ti zelim svu srecu s poslom! :")
2016 03 09
Ako su one velike cinke ko na moru.. Ovisi ja volim nutelu i plazmicu unutra.. 25, 30kn al uvijek sam za probat sve.. Sretno..
2016 03 09
jučer i danas cijeli dan razmišljam o palačinkama! :) ja bih punjene s čokoladnom mousse kremom, onak, bogato, zarolane, prelivene čokoladnim preljevom i šlag sa strane. šlag od nezaslađenog pravog vrhnja, ne onog biljnog like šlag. a mousse krema od neke fine crne čokolade. ne bih odbila niti nasjeckane komadiće čokolade posipane posvuda. 15 kn idealno, ali 2 komada. ali može i 20 kn. uz to bih rado popila neki čokoladni shake. a rado bih i palačinke tipa schwarzwald torta. uz to bih pila voćni smoothie. mogućnost narudžbe unaprijed bi ponekad dobro došla :) hoće li palačinkarnica bit na portalu pauza?
2016 03 09
Palačinke bez glutena
2016 03 09
mislmi da ću ić pravit činke sad..
2016 03 09
Marelice22, rekla sam za veganske, ne za vegetarijanske:) vegeterijanske pohane imamo;) na palminom ulju su sve:) Nena, imam pohane:D za prste polizat' su..:) Ima shake (Oreo, keksi, vanilija...), voćni smoothieji, sve mi radimo :D Otvaramo za 10ak dana:) Puno hvala svima na lijepim željama, lijepo je čuti tako nesto!! <3 Napišem točno kad se otvorimo, neću zaboraviti;) @antonela :*
2016 03 09
1 2