Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Razvijanje fotografija

Cure, gdje razvijate fotke? Tisak, DM, Muller? Kako je najpovoljnije? Kod nas kod ovih privatnika više nije isplativo jer je ostao ja mislim samo jedan koji još uvijek fotke razvija i drži cijenu od preko 2kn. Kakve slike ispadnu na Tisku, oni stalno imaju akcije a mene strah da mi ne dođe nešto cropano i mutno :D Trebala bih razviti preko 500 fotki pa mi je cijena jako bitna :D
2016 03 15
Slike će biti onakve kakve su uslikane. Svi koriste manje više slične strojeve i papir za fotografiju. Tisak je meni bi ok. Radila sam crno-bijele fotke s mobitela.
2016 03 15
E, to mi je važno...da će ove sa mobitela ispast dobro...
2016 03 15
bipa dm imaju istog partnera koji im razvija slike tako da:) ok su slike kakve jesu takve su.. pa privatnik ti najcesce nakon određenog broja snizi cijenu na 50 posto ako je npr preko 500 kom uvijek na gotovinu imaš popust oni ti znaju podesit sliku ako ne valja ili sl. ja bi prije uvijek izabrala privatnika
2016 03 15
Zrinkić, ne ako si u Dubrovniku i držiš monopol. :D
2016 03 15
a dubrovnik.. jezik mi brzi od pameti nisam gledala grad
2016 03 15
Meni je Tisak super, ne znam ima li još uvijek opcija biranja između 'sjajnih' i 'mat' fotografija. Bile su poslane u četvrtak, stiglo u sljedeći petak, bez greške, i povoljno. e da, i to su bile fotke i od prije par godina, neke s lošim digitalnim, neke s mobitelom, pa neke cropane, ili preloše osvijetljeno, i opet sve na kraju izgledale dobro.
2016 03 15
Upravo kako je koviljka skuzila...za 1000 fotografija su mi snizili cijenu na kunu...dakle neisplativo totalno kod privatnika... Super...probat cu jednu turu tiskom pa vidimo :)
2016 03 15
ja najzadovoljnija dm-om, a tiskove fotografije su često na sniženju do 100kom, tako da pripazi na sitna slova ;) inače naručivala sam i od tiska no dm ima onu mogućnost mjenjanja bodova za popust pa mi sa tim svim izadje najpovoljnije ;) mi narucujemo preko 1000 jer smo u zaostatku opasnom sa slikama ;)
2016 03 15
Ja izracujem slike 9x13 - 1 kn, 10x15- 1.50
2016 03 15