Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Preprodavaci na jednom mjestu

Da, Zarina haljina. Pretpostavljam da narucuje like zara. I mislim da je prva cijena bila 150kn, snimila sam "u prolazu". Tamara je trazila, a na stranici zare je 229kn bila, nema je vise..
2018 09 13
Ja dobijem eksplozivni proljev kad vidim stranicu s par stotina artikala. To je pravi, pravcati dućan. Tome nije mjesto ovdje. To ne mogu nikako biti osobne stvari. Što se tiče Zare, ima na netu lažne Zare s etiketama koliko nam srce želi. I to se tu preprodaje po daleko skupljoj cijeni. Roba iz Mango outleta isto. Lažni, kineski MAC ruževi pod original za 60-70 kn, a u dućanu ruž košta 150 kn. Krpice su krcate lažnom robom i preprodavačima i nitko to ne sankcionira.
2018 09 16
@Ibidem Zasto dorica505 i zasto queeenB? I tko to lajka, koji su dupli ne kuzim?
2018 09 19
A opis .."NE MJERIM!"
2018 09 19
I slika se u dućanskoj garderobi.
2018 09 19
Ma ne bih se uopće čudila da ima jednu u ormaru, a ovu prodaje da pokrije trošak i kupi još koju krpu koju će preprodati za duplu cijenu. Fuj.
2018 09 19
@Ibidem, ok za queeen, ali mislim da i dorica nebi trebala biti tu, pogledajte samo broj povratnih i kad je dosla, sporo ih skuplja jer cura nema puno artikala, cesto po 1-2, uglavnom su novi i cijeni ih koliko ih je i platila..Osim toga ona je modna blogerica pa cesto kupi sigurno artikl cim se pojavi, dakle plati punu cijenu. Osobno znam da je to tako jer smo skupa sa nekih stranica narucile robicu, isto tako znam da nije osoba koja gleda na 20 pa i 50kn. Konacno sama je pisala o pretjerivanju sa cijenama prije. Klasicne preprodavacice imaju masu robe i cesto je to must have odjeca koja "plane" sa profila u roku 3dana te povratne nizu brzinom svjetlosti. Iskreno sumnjam da se bavi preprodajom, ista stvar je sa QueeenB..toliko od mene.
2018 09 20
pa linkajte vi
2018 09 27
teehee, obrisano. ninica, do kraja ovog tjedna ima u Lidlu, sad ovisi je li rasprodano.
2018 10 19
:) Taj baloner košta 77kn. Nije rasprodan. Za razliku od ovog koji košta sto, taj u Lidlu ima remen.
2018 10 19
Bas cu otic pogledati. Hvala curke 😁 Jel cemu uzivo?
2018 10 19
> Ninica: > Bas cu otic pogledati. Hvala curke 😁 Jel cemu uzivo? Koliko se sjećam, ful je tanko, ali lijepo izgleda
2018 10 19
> journalist: > > Ninica: > > Bas cu otic pogledati. Hvala curke 😁 Jel cemu uzivo? > Koliko se sjećam, ful je tanko, ali lijepo izgleda Hvala puno na info 🤗
2018 10 19
> E ja bas cekam da nadopune zalihu za taj kaputic..jer je sve rasprodano..i bas dobro kazete..zivo veselje vidit da nije 400, 500 kn ko inace Teško je dočekati kad pokupuju ovakve i uvaljuju za veću cijenu.
2018 10 24
Uvijek je veselo takvima se javiti i ponuditi cijenu koja je kao u trgovini (s pt) ili manju. S poveznicom na artikl na Zarinoj stranici, naravno.
2018 10 24
1 2 ... 44 45 46 47 48 49 50 ... 61