Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Preprodavaci na jednom mjestu

Koji klinac znaci "nikada ne nosene"?!
2018 11 23
> sonja90: > Koji klinac znaci "nikada ne nosene"?! Mozda nikad ne izlazi iz njih, nosi ih uvijek 😂
2018 11 23
> fadila1966: > Na 53-oj je stranici, mislim da je i na temi slike s neta i lazni taggovi..Sto kaze vedrana, jos je ziva.. :) Sad vidim, hvala ;) Adminka nije reagirala, čuda li, čuda..
2018 11 26
Te krpe ne vrijede ni tih 66kn. Mogu mislit na sto to lici uzivo, teska plastika A nije mi jasno kako netko misli da jedini na internetu zna za aliexpress, wish i slicne stranice pa da nitko nece skuzit odakle ta roba. Ajd da te krpe prodaje na placu nepismenim bakicama, al na internetu prodaje lol
2018 12 18
ljudi moji,otkud vam vremena za ovo?😂
2019 01 06
Cure, evo moje prvo lose iskustvo. Kome da se obratim za intervenciju ili da se pokrijem usima? Kako se gleda na situaciju kad prodavac proda artikal duplo skuplje nego kosta nov u ducanu (bez snizenja) i sakrije etiketu da se ne vidi iz kojeg ducana je. Hvala. Ljuta sam.
2019 03 16
> Edweena: > Cure, evo moje prvo lose iskustvo. Kome da se obratim za intervenciju ili da se pokrijem usima? > Kako se gleda na situaciju kad prodavac proda artikal duplo skuplje nego kosta nov u ducanu (bez snizenja) i sakrije etiketu da se ne vidi iz kojeg ducana je. > Hvala. Ljuta sam. Zatražite povrat novca, linkajte ovdje ako se vidi da je profil preprodavački. Iskreno ne znam je li za negativnu budući da ste pristali na navedenu cijenu.
2019 03 16
> Edweena: > Cure, evo moje prvo lose iskustvo. Kome da se obratim za intervenciju ili da se pokrijem usima? > Kako se gleda na situaciju kad prodavac proda artikal duplo skuplje nego kosta nov u ducanu (bez snizenja) i sakrije etiketu da se ne vidi iz kojeg ducana je. > Hvala. Ljuta sam. O kojem profilu se radi?
2019 03 17
Ja sam potpuno nova ovdje i nisam dosad imala iskustva sa kupovinom niti sa prodajom. Najbolje je iskustvo....ono kad se sama opečeš pa na greškama učiš. Primijetila sam jedan profil ULTRA POPULARAN, koji ima jako puno prodan artikala, sa 1115 pozitivnih lajkova i niti jednog negativnog. Ne bi voljela nikome nepravedno naštetiti, ali meni je njen profil pun fejk robe, koje ,kao prodaje pod originale....ali onda originale posebno napomene i digne cijenu. Uglavnom mutno i netrasparentno. Na moje pitanje ,,,koji od tih artikala je original, dobila ljutiti odgovor..da valjda prepoznajem originale od fejka. NE, ne prepoznajem preko slika, jedino mi cijena daje za pravo da nije original i da je čisti preprodavač u igri. Nije mi jasno da je tu, ako ne bi smjeli biti preprodavači...a opet vidim da prodaje sve u šesnaest.
2019 06 12
A neznam da li je za onu ili ovu stranu o preprodavačima, Muči me što ima sve pozitivne povratne...u čemu je problem, Mah...vidjet ću
2019 06 16
Pozdrav, kod mene ima nove Nike tenisice i Fjallraven Kanken ruksak, ako tko zeli zaviriti ;)
2019 06 24
Btw. prvo sam joj JA ostavila negativnu sa opisom da je prevarantica, ok ok, možda nije, ali preprodavačica svakako jest!
2019 08 09
Opet je netko počistio lokalni SHS i sad tu uvaljuje 600 artikala u raznim veličinama po višestruko većim cijenama. I sve je NOVO!! Nevjerojatno.
2019 08 25
Stvarno ne znate za zezanciju 😉 Cisto da znate, hrpu te ambalaze i testera sam poklonila, a ne prodala, bez ikakve obveze.
2019 08 30
> Lea1995: > Stvarno ne znate za zezanciju 😉 Kak ne? Pa baš ju prihvaćam ;)
2019 08 30
1 2 ... 45 46 47 48 49 50 51 ... 61
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija