Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Preprodavaci na jednom mjestu

"Ljudima koji te ne poznaju ili nisu navikli da se netko tako prema njima odnosi je vrlo neugodno." Srecom pa im nije neugodno svojim krsenjem zakona i pravila krpa vrijedjati sve koji ih postuju. Ciljano, svjesno i opetovano od prvoga dana a tu su godinama. Srecom pa se upravo oni ne ustrucavaju biti ti koji rade upravo to za sto druge prozivaju. Milina jedna. krpe nisu krpe ako ti netko od preprodavaca/pastetara/lopova nije izokrenuo nick, pozabavio se tvojim seksualnim zivotom i opsovao ti rodbinu par puta. Njihove se poruke citaju i uvazavaju? Ok. Kad planiras blokirati muljatoricu i preprodavacicu? Ponavljam pitanje.
2016 03 19
štiklice meni ne trebaš objašnjavati. na žalost.... sve mi je odavno jasno. žao mi je !! ...od srca mi je žao što moraš kroz ovo prolaziti, dokazivati očito, sljepcima otvarati oči.... umjesto da šetaš po ovako predivnom sunčanom danu. i vjeruj mi: ovdje sam danas samo zbog toga: da danas ti...a sutra sve ostale nepravdom obilježene ne misle da su same u svojoj borbi.
2016 03 19
Eno mi je strumf poplavio od sekiracije zbog blokade. Nemam rijeci kojima bih tu bol opisala. Ne. Ja samo ocekujem 1/1, meni na tjedan dana, preprodavacici i muljatorici trajno. Nista vise nista manje. Jedno pod cijenu drugoga? Ma moze. Dankic, kafice su se srkale na solarnu energiju satima danas! Mi ranoranioci, navikli na disciplinu..Nemoj ni caska pomisliti da sam si uskratila taj gust kako bih ovdje ostavila upise.
2016 03 19
Manupa33 zahvaljuje na skidanju blokade.
2016 03 19
Koka isto zahvaljuje na bloku i pita koliko dugo ce trajati okajavanje njezinog izricaja?
2016 03 19
Curke..mislim da je posve uzaludno postalo mukte servirati posao osobi koja je za njega placena. Svi ovi profili su joj odavno prijavljeni. Tonka je prijavljena lanjsko ljeto. Primjerice. Ako joj je malo neka mijenja posao i prestane primat lovu za nesto sto zapravo bojkotira i pricati price o tome kako joj je tesko i kako je neshvacena nama koji ne podrzavamo protuzakonje i protupravilno. Neka tuznu pricu prica tima koje joj linkate a koji joj salju upute koga da blokira od nas koji postujemo pravila. Kad je vec odabrala svoju ekipicu, a ne posao. Svi mi imamo svoje poslove na koje redovno dolazimo i odradjujemo svaku kunu. Ne smaramo ljude pricom o potplacenosti niti bojkotiramo rad ali ne i podizanje naknade za rad. Takodjer.svima prevarenima sugeriram toplo da podnesu prijavu protiv operative krpica. Protuzakonje se tolerira, dapace, pogoduje mu se ignoriranjem prijava danima mjesecima i godinama. Tko vjeruje svojim ocima i razumu, nece biti nasanjkan. Ako nedajboze bude..nek prijavi i lopova i suucesnika. Suucesnik, enabler, ce vrlo brzo skupiti iznos dovoljan za postupanje.
2016 03 19
onog momenta kada bilo koja od nas na svom radnom mjestu ne bude u stanju obavljati posao kako treba....zna se što slijedi. a to da bih joj ja prva bila na vratima kada bi me prevarila bilo koja od ovih na koje mjesecima upozoravate.... to sam napisala još davnih dana. čisto da se zna.
2016 03 19
Ne zelim verovati da ovo za novac ne radi ista osoba koja je besplatno taj posao itekako radila. Ne zelim. To nemre bit ista osoba. No, nebitno, kad krene, a rade na tome intenzivno, nizbrdo, prevareni neka ne zaborave vrh krpica prijaviti za enabling. Apsolutno. Pa neka se dokazuje tko mora.
2016 03 19
Jesam ja dobro vidila......i Koviljka ode u buksu? ,:(
2016 03 19
> Brdosuza: > Jesam ja dobro vidila......i Koviljka ode u buksu? ,:( izgleda da da, al nisan sigurna jel i neboderka akonto one teme di spominje onu žensku šta uzgaja gljive s namjerom širenja po priobalju ...al bitno da je izbrisana neutralka šta ju je majalike ostavila prevoditeljici sandi
2016 03 19
> kukyst: > > Brdosuza: > > Jesam ja dobro vidila......i Koviljka ode u buksu? ,:( > izgleda da da, al nisan sigurna jel i neboderka akonto one teme di spominje onu žensku šta uzgaja gljive s namjerom širenja po priobalju ...al bitno da je izbrisana neutralka šta ju je majalike ostavila prevoditeljici sandi Mislim da je i neboderka na hlađenju. Računajmo i mi ostali da bi negdje mogli krivo staviti zarez, pa da odlepršamo.
2016 03 19
Lepu Koku mucki pokosilo zbog izricaja ovdje. Naivno je mislila da se 100% nerad ukombiniran s pogodovanjem protuzakonitom i protupravilnom moze nazvati mlacenjem penisom. Ako se pitate..ne. nije obavijestena o blokadi ni trajanju iste. #kokau♡
2016 03 19
eh da je bar taj kruv bia star misec dana
2016 03 19
> kukyst: > eh da je bar taj kruv bia star misec dana Sve se to vrati. Kako? Kad se pobiju medju sobom. Jer to je jace od njih.
2016 03 19
sta je Koviljka sad u bajbukani,sto se sada događa??? wtf?? zasto se sve to radi ??
2016 03 19
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 61