Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

Izvozana, izigrana, glupa.

Eh ovako moje dame,cure,zene, ukoliko budete imale vremena procitajte moju pricu i dajte neki savjet, neku lijepu toplu zensku rijec jer sam stvarno toliko slomljena da jednostavno moram vama dusu olaksat. Vise cak ni prijatelje ne mogu trazit savjet nakon sta su mi 6 puta rekli "Nemoj opet, unistit ce te" Ja bi svaki put rekla: "Ma nece vjerujte mi ovaj put se stvarno promijenio." I naravno nikad se nije promijenio.. Da, curke moje 6 puta sam mu dala novu priliku, ni manje ni vise nego 6 puta. I 6 puta dobila noz u leda. Sve je to zapocelo u sijecnju prosle godine, on se vrtio stalno oko mene po klubovima, pitao me par puta ocu li sta popit i kako to vec ide, ja bi ga svaki put odbila, cak me i zivcirao uzasno i nije bio moj tip nekako. I tako je on do treceg mjeseca stalno se trudio oko mene gdje god bi me vidio pokusao bi pric, ja ne bi davala nikakve signale, na poruke na fejsu sam odgovarala al mi nista to nije previse znacilo nit sam mu davala ikakvu nadu za ista. I tako u trecem mjesecu on mene pozove da izademo cisto da se upoznamo, i ja racunam ma momak se stvarno jadan trudio zasto mu ne bi dala bar tu priliku da izademo. I tako mi izasli i svidio mi se,stvarno velika suprotnost od onog sto sam ocekivala.
2016 04 13
Bila je to stvarno jedna lipa ljubav,mladenacka,inace imam 19 godina on je godinu mladi. Od treceg do petog mjeseca mi se toliko zblizili, svaki dan smo provodili skupa, spavali par puta tjedno jedno kod drugog (al doslovno samo spavali) jer nismo ni u vezi bili a ja nisam ni forsirala vezu jer bilo nam je i tako dobro. Upoznao me cak sa roditeljima, njegovi su me voljeli. Al nekako nakon ta dva mjeseca vec mi je pomalo smetalo iako mu nikad nisam to direktno pokazivala,al da smetalo mi je sto me nikako nije pitao da mu budem cura. Kopkalo me to,kopkalo i onda mi se odjednom prestao javljat, blokirao me na svim dr.mrezama, bez rijeci otisao, da bi ja saznala da se vratio bivsoj curi. Meni je to tad bio toliki sok da vam ja to rijecima opisat ne mogu, ja sam se tresla, ja sebi nisam mogla doc. Toliko smo se zblizili u ta dva ipo mjeseca, svaki dan provodili vrijeme skupa, nekad cak i po 24 h. Nije mi bilo jasno kako moze to tek tako odbacit..
2016 04 13
Nakon 2 tjedna prekinuo je s njom javio se meni kako on ne moze bez mene blabla te sve zive price i ja povjerujem i vratim mu se, bilo je sve super mjesec dana kad onda odjednom paf opet, poceo govorit kako on mene nikad nije volio, kako sam mu nebitna,kako me samo lagao.I ja naravno plakala,patila,nisam mogla vjerovat. Tu vecer zavrsi sa svojom bivsom u klubu,a ja s nekim momkom cisto iz osvete. Sutradan me docekalo 40 poruka tj uvreda na fejsu kako sam drolja itd itd Nakon toga javio se ponovo poslije 3 tjedna kako je to s njom gotovo definitivno kako ne zna ni sam zasto je to napravio blablablabla i ja opet povjerujem i vratim mu se i ovaj put mene on odluci pitat za vezu. I bili smo skupa 6 mjeseci i stvarno je sve bilo predivno u tih 6 mjeseci svaki daan je bilo drukciji nikad nije bilo dosadno, isli smo svugdje svasta radili, uzivali, putovali, da bi on nakon 3 mjeseca veze rekao kako se njemu ne da,da je njega proslo, da je sve isto postalo A LJUDI MOJI SVE JE UVIJEK BILO DRUKCIJE I UVIJEK ZANIMLJIVO I NA NJEMU SE VIDJELO DA UZIVA I DA MU NISTA NIJE PROBLEM, i on odjednom iz nicega da mu se ne da.
2016 04 13
Nakon dva tjedna eto opet ne moze bez mene pogrijesio je, samo je trazio razlog da ode, kao trebao je vidjet da bez mene ne moze, ma glupe price samo da se moze izivit malo okolo. I ja se glupaca opet vratim i opet bude idila tri mjeseca i on me ostavi bez razloga, samo kao ne da mi se vise. Ti si preteska osoba, Ivana. Ja s tobom ne mogu. A cuda sam radila za momka, bila mu i prijatelj, i brat,i cura,pomagala kako sam god mogla,bas sam se trudila,oprastala prelazila preko svega. I on me ostavio i i dalje slao poruke naredna dva tjedna kako mu je zao i da cu mu jednom valjda oprostit kad saznam sve?!?
2016 04 13
Nakon dva tjedna eto opet ne moze bez mene pogrijesio je, samo je trazio razlog da ode, kao trebao je vidjet da bez mene ne moze, ma glupe price samo da se moze izivit malo okolo. I ja se glupaca opet vratim i opet bude idila tri mjeseca i on me ostavi bez razloga, samo kao ne da mi se vise. Ti si preteska osoba, Ivana. Ja s tobom ne mogu. A cuda sam radila za momka, bila mu i prijatelj, i brat,i cura,pomagala kako sam god mogla,bas sam se trudila,oprastala prelazila preko svega. I on me ostavio i i dalje slao poruke naredna dva tjedna kako mu je zao i da cu mu jednom valjda oprostit kad saznam sve?!? I prosla dva mjeseca ni vidili ni culi se nismo i sretnem se jednom van i on poceo slat miljun poruka,angazirao sve prijatelje moje i njegove da dode do mene, pripremio mi iznenadenje romanticna vecera s pogledom na grad,svjecice ovo ono, romantika kao neka, i ja mu tu oprostim i on obeca da ce se promijenit i trudio se ko nikad niko i cak mojoj mami rekao prije 3 dana kako ce me cuvat pazit i da vise nece otic ko neka kukavica, i ljudi moji proslo je 8 dana kako smo se pomirili da bi on rekao da mu se ipak ne da i otisao bez rijeci.. Ponovo.Sinoc. Kako se neko moze mijenjati toliko iz dana u dan?! Jesam li ja njemu uopce ikad ista znacila sad se pitam?!
2016 04 13
Nije vazno jesi znacila ili nisi, vazno da on tebi prestane znaciti jer te izvozao posteno. Razumijem te, svi smo nekad izvozani vise ili manje...samo si ne postavljaj glupa pitanja i ne vracaj se na to jer taj nije vrijedan truda i vremena. (Al eto kad vec pitas, nisi mu znacila ni ti ni ta bivsa vec si lik dize samopouzdanje ili rating!) Osim toga, bolje pali metoda ignore. Onda im je zanimljivo, bar u tim godinama.
2016 04 13
evo ja sam pročitala. glavu gore, i nikad, ali nikad nemoj mu se javiti. daj si par dana da se središ i odi dalje. svatko od nas si bira, ti si birala 6 puta. po čemu je on bolji od ostalih? zašto misliš da ne zaslužuješ biti sretna? takve osobe kao on treba zaobilaziti...ti si se opekla, ali nek ti to bude opomena i iskustvo da znaš ŠTO NE ŽELIŠ. Uvijek mi je žao žena dok dopuštaju takvima da ih vuku za nos, nisi jedina, ali zapamti.....zaboravi ga i odi dalje, jedino tak ćeš biti sretna.
2016 04 13
On je klinac koji ne zna sta želi a ti si nažalost pala na njegove laži.. Nemoj si to dozvoljavati jer za tebe postoji dečko koji ce te paziti, maziti i voljeti bez ikakve zadrške, ponosit ce se tobom i držati te kao kap vode na dlanu. Taj da te volio nikada te ne bi povrijedio tako da mogu ti reci da budes sretna sto si ga se riješila i sljedeci put kad ti se opet bude htio vratiti lijepo ga odbij. Život je lijep, nece ti valjda jedan nedostojni majmun kvariti te lijepe mladenačke dane :)) Prebolit ces ga, a kada nađeš pravog ovoj situaciji ces se smijati i shvatiti koliko si se bespotrebno nervirala :)
2016 04 13
dušo moja....toplu riječ možeš dobiti, ali savjet samo jedan: počni poštovat više samu sebe !! sve si rekla u naslovu teme: izvozana si, izigrana.... i u konačnici glupa zbog toga. ono: glupa je malo diskutabilno, jer imaš olakšavajuću okolnost da si zaljubljena....a svi znamo da nema glupljeg stvorenja na planeti od zaljubljene žene. nije on kriv: dečko je još nezreo...igra se.... zna da je cijeli svijet njegov i tako se i ponaša.... pitanje je: zašto mu dopuštaš da mu baš ti budeš igračka? zapitaj se: što je to kod tebe pošlo po zlu kad imaš tako malu razinu samopoštovanja i puštaš nekome da uvijek na isti način radi budalu od tebe, ma koliko zaljubljena u njega bila? dvadeset ti je godina, draga.... dvadeset !! od srca ti želim da ti takvi problemi budu najteži ....a poraditi na sebi svakako moraš. inače nećeš baš dobro proći u bilo kojoj vezi u kojoj slijepo slijediš srce, a mozak potpuno zapostavljaš.
2016 04 13
> sonja90: > Nije vazno jesi znacila ili nisi, vazno da on tebi prestane znaciti jer te izvozao posteno. Razumijem te, svi smo nekad izvozani vise ili manje...samo si ne postavljaj glupa pitanja i ne vracaj se na to jer taj nije vrijedan truda i vremena. (Al eto kad vec pitas, nisi mu znacila ni ti ni ta bivsa vec si lik dize samopouzdanje ili rating!) > Osim toga, bolje pali metoda ignore. Onda im je zanimljivo, bar u tim godinama. Edit: Probaš sa metodom ignoriranja, pa te prođe a on se naloži :D Nema bolje, poslušaj me :) I mirna Bosna!
2016 04 13
nu vas, ubile se od tumacenja, a u prvom odlomku fino pise da nikog ne slusa, ni frendove, oko toga ocel se zajebavat s ovim. da se tu dosla, citiram, olaksat. uzalud vam trud sviraci. i to profilu vriskom ispod peke. eeej :D
2016 04 13
> cipelitza: > nu vas, ubile se od tumacenja, a u prvom odlomku fino pise da nikog ne slusa, ni frendove, oko toga ocel se zajebavat s ovim. da se tu dosla, citiram, olaksat. uzalud vam trud sviraci. i to profilu vriskom ispod peke. eeej :D još jedna "Dragi Lastane" tema.
2016 04 13
mene je kupila onim: glupa!! u naslovu ))))) ihhhh...da mi je kuna za svaku glupu suzu koju sam prolila u njenim godinama.... pitala bi hefnera pošto mu koštaju one njegove cure ))))))
2016 04 13
Fala vam puno puno svima na iskrenin i lipin ricima, ja shvacan da mene tu pojedinci smatraju i balavicom i glupom i ko zna sta, mislim realno i ja da san procitala nesto ovakvo pomislila bi 'Boze kako jedna cura moze ovo sebi dozvolit?' al eto opet dok ne naletis na nekog takvog ne mozes znat, a opet tu je stvar i do osobe, neko ce rec DOSTA JE nakon prve izdaje a neko ce davat 101 sansu u nadi da ce bit drukcije. I ne, ja se njemu ne namjeravam vise vratit mada po mojoj prici bi svako reka da cu ponovo past ako se javi. Al prvo znan da se vise javit nece, a drugo kad bi se i javia ja vise ne bi mogla s njim. Jer sam i ovaj zadnji put primjetila da mi to vise nije to, ne mogu mu virovat,na svaku njegovu ric u glavi mi je bilo 'laze.laze.sere.izmislja.' al doslovno. Samo eto moran nekako izbacit sve one lipe stvari iz glave i prestat zivit u bajkama ko da mi je trinaest.. Jos jednon fala vam divne ste :) :*
2016 04 13
> noema113: > kriste bože :') :') :')
2016 04 13
1 2 3 4