Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Događaji, koncerti, izložbe /

Boban Rajovic u Splitu

Prodajem 2 karte sutra za Bobana Rajovica u Spaladiuma,100kn :)
2016 04 14
Moran pitat...tko je taj?
2016 04 14
Čoban Rajović.
2016 04 14
> kukyst: > Moran pitat...tko je taj? To je onaj koji piva one pisme koje su meni sve iste. Bolje guštam gledat dicu na Zvjezdicama. Emma je zakon!
2016 04 14
I ja Gustan sa mojom ekipom gledat zvjezdice :") Al me muci ko je rajovic, svugdi plakati pa iman feeling da san pala s marsa :')
2016 04 14
Ja brzinski ugulala i brzinski odguglala jer,svaka čast pjevaču,ali ne sviđa mi se. Ne šta je to cajka(ili možda nije?),ali mi je to pisma ka juva bez soli. Ako je ne začiniš,bljutava... :P
2016 04 14
kukyst,za koga navijate? Emma ide s mojom u razred,ali bez obzira - ja plačen kad ju gledan i slušan....a je me rasplakala mala Jerkovićka....slaba na pismu,a izvela ju je s dušom i glasom....suza suzu goni...
2016 04 14
Meni je bila jerkovicka najbolja :( al eto ispade Emma mi je takodjer super i vidi se da je "dite" od tete Teane . Ako se sjecate male Leilani od prosle godine , e pa ona ide u razred sa mojim blizancima :)) hihi da se i ja pohvalim :P
2016 04 15
Ne znam tko je lik iz naslova teme, ali volim sve zvjezdice :) Emma može pjevati i telefonski imenik, ja ću guštati 8-) Sjećam se i Leilani...predivna )
2016 04 15
boban je moj momak, bila san oma u prvon redu
2016 04 16