Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Čuvanje kućnih ljubimaca i šetanje pasa

Ako je nekome potrebno čuvanje kućnog ljubimca, slobodno se javite. Pazim na sve vrste vaših kućnih ljubimaca i slobodno ih možete ostaviti kod mene ako idete na neki put, osim pasa, pošto je moj prilično ljubomoran ako drugi psa dođe u naše dvorište. Što se tiče pasa, svakako sam za šetanje ako nemate vremena ili iz nekih drugih razloga. Za sve ostale ljubimce ima mjesta kod mene i biti će jako paženi i voljeni dok vas nema. Svakako bi mi bilo drago da prije nego što ostavite ljubimca dođete provjeriti gdje će biti i je li vam to odgovara. Svakako bi mi bilo drago da se ranije dogovorimo i o prehrani koju vaš ljubimac jede te oko ostalih stvari i njege koja je vašem ljubimcu potrebna. Ovaj oglas se odnosi na područje Osijeka. Za kontakt i sve ostale dogovore, slobodno se javite u inbox i nadam se ugodnoj suradnji. Pozdrav :")
2016 04 21
predaleko si, osim toga ovaj čupavac kojeg vidiš je bio u Osijeku i nije mu se svidlo, pa se vratio, nakon toga je od stresa imao alergiju, tako da sam rekla rađe ga ostavim pred vratima i zamolim susjedu da ga hrani.... taj bi ti kuću raznio da ga zatvoriš :) šta je pjesnik htio reći, da paziš i sama kakve životinje uzimaš na čuvanje.....
2016 04 21
Hvala na upozorenju x-) , kod mene je u prošlo jako puno životinja, mojih i tuđih, a i trenutno ih je popriličan broj pa sam već i otupila na sve stvari koje naprave. Navikli smo već i da moramo stalno trčkarati za njima i čistiti, ali jako volim životinje pa mi nije problem :")
2016 04 21
i kod mene ih je brdo prošlo, uglavno maca, pokupim s ceste, socijaliziram pa udomim, ali neke jednostavno ne mogu biti zatvorene, jednostavno moraju van, a da bi se vratila mora poznavati teritorij, to je duži period prilagodbe, osim ako nije naučena na ormicu, a i tada treba puno opreza s obzirom da je moguće previše plašljiva i nije na svom teritoriju..... sa psima se dobro prije uzimanja na čuvanje raspitaj kakav je u društvu, u šetnjama se susrećeš sa ostalim psima..... eto čisto onako kratki savjeti, jer uzeti tuđu životinju, osim što je obaveza i velika je odgovornost - sretno....
2016 04 21
Da i ja sam jedna od tih koja skuplja mace s ulice pa znam da je njima potrebnu dosta vremena da se prilagode na novo mjesto. Shvaćam da bi psi i mace mogli biti problem, ali ako je to netko već radio i uvjeren je da će dobro proći, ja ću rado pomoći. Ciljala sam i na ostale životinje jer ja imam i zeku pa znam da je veliki problem ako treba ostati sam. Njima je potrebno 2 puta dnevno davati hranu i moraju uvijek imati sijena i vode jer se im inače zna začepiti probava, prilično su osjetljivi po tome pitanju. Eto ja bih voljela probati i vidjeti kako će ići. Hvala vam puno na savjetima :")
2016 04 21
probaj da, samo kažem pazi na odrasle mace koje su naučene svakodnevno izlazit, s ovima koje ne izlaze ne bi treblo biti problema....to bi ti mogo biti najveći problem, sve ostalo je uz strpljenje puno lakše izvedivo.....
2016 04 21
super posao ili razonoda! Želim ti da imaš puno puno dragih životinjica i puno šetnjica sa psima,em češ dobro izgledati em češ biti sretna što radiš posao koji voliš sretno :") ja imam 7 hrvatskih ovčara,obožavam pse :")
2016 04 21
I moja frendica cuva peseke, ako nekome treba javite se. Posto ne radi, to joj je jedini izvor prihoda...
2016 04 21
> HelloKitty21: > I moja frendica cuva peseke, ako nekome treba javite se. Posto ne radi, to joj je jedini izvor prihoda... Pozz, jel može kontakt od frendice , imam peseka za pričuvati na mjesec dana 🙂
2016 06 08