Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Ultrazvuk abdomena

Pozdrav cure ! Trebam pomoć. U kojem domu zdravlja mogu najbrže doći na red za ultrazvuk abdomena u Zagrebu? I koliko to traje , jeli neugodno? :o :'(
2016 04 25
Ja sam isla privat, traje oko pola sata, nije neugodno samo moras par dana prije paziti na prehranu i dan prije jedes samo zgance (onaj tko ti radi uzv ti da papiric s pripremom za pregled).
2016 04 25
Pogledaj na ponudi dana ili crno jaje privatno najbrže
2016 04 25
Ja sam dan prije pila onu gorku sol da ti se crijeva očiste 😣 užas! Cak mislim da to i nije bilo potrebno. Ali samo snimanje, nimalo neugodno, ležiš, namaze i pregledava.. Nista posebno 😊
2016 04 25
u domovima zdravlja se čeka par mjeseci, ja sam se prošli tjedan naručivala i u jednoj bolnici dobila termin krajem kolovoza, u drugoj krajem rujna, a u trećoj krajem listopada. privatne klinike imaju cijenu od 400kn, ali na ponudi dana uglavnom uvijek imaš ponuda sa 50%popusta pa te dođe 200kn, što i nije previše ako uzmeš u obzir da si na redu u roku dan-dva-tri. sam pregled nije uopće neugodan, sonda preko izgeliranog trbuha i to je to. traje kratko i nalaz gotov odmah! sretno!
2016 04 26
Ja sam se prošli tjedan naručivala..na zaraznoj su mi rekli tek krajem 7 mjeseca. u domu zdravlja Švarcova dobila termin 9.5.
2016 04 26