Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Privatni dermatolog

Pozdrav curkama, moze li mi neko preporuciti dermatologa tu u zagrebu? I posto je prvi pregled?
2016 05 05
> VAVAVA: > Pozdrav curkama, moze li mi neko preporuciti dermatologa tu u zagrebu? > I posto je prvi pregled? Zeljko pavicic. Na kvatricu.frajer je jesnostavno fenomenalllaaannnn.i klince vodim kod njega i ja idem. Sve tegobe koje su mi dermatolozi nagadjali on bi rijesio u doslovno par dana. Za mene drugi dermatolog osim njega NE POSTOJI
2016 05 05
i moja sestra ide kod njega, već godinama :-) kaže da nema boljeg
2016 05 05
> mirnaz: > i moja sestra ide kod njega, već godinama :-) kaže da nema boljeg izgleda malo mutavo al ima znanje :")
2016 05 05
samo nemojte u Polidermu...oderat će vam kožu + novčanik (((
2016 05 05
Bože dragi, zar si išla kod Kaliterne? :,'( Baš mi je žao..:/ @Vavava: Ne, ne, ne i tisuću putA NE ići kod njega. Taj čovjek je teški šarlatan i propalitet od doktora...Užas
2016 05 06
da li je netko isao kod dr.Sanje Greguric? :) planiram uskoro ici kod nje i cula sam samo pohvale za nju
2016 05 06
nnetko - nisam, ali sam procitala isto samo puno pohvala o njoj. Je, Uljeshurić, isla kod Kaliterne prije cca 7 godina. Čudim se da je još živ i neupucan. Doslovno.
2016 05 06
Zar ste bas tako lose iskustvo imale sa kaliternom ? :O
2016 05 06
Loše je preslaba riječ, iskreno. Nakon tih tretmana drugi dermatolozi su popravljali njegove greške. Bolje da ne pričam (((....uglavnom, svakome bih preporučila da izbjegava njega.
2016 05 06
Ni meni nije jasno da još ima licencu, majke mi.
2016 05 07