Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Opet nadoplata u Pošti i Tisku 1.55

Neznam dokada traje vjerojatno ovaj tjedan, no i na Tisku naplaćuju i u Pošti, po paketu ili pošiljci.
2016 05 09
da,od danas pa cijeli tjedan..,katastrofa
2016 05 09
Kakva nadoplata? Za što? :( :s
2016 05 09
ma koja nadoplata? da nisu oni dani crvenog kriza, ili slicno?
2016 05 09
Da, "Crveni" tjedan
2016 05 09
Crveni tjedan :') a taman moram za koji dan dobiti mengu :')
2016 05 09
Postane mi loše čim čujem "crveni kriz, caritas, unicef" i takve lopovske udruge
2016 05 09
> gabica30: > Crveni tjedan :') a taman moram za koji dan dobiti mengu :') Baš tako piše na računu :')
2016 05 09
Zanimljivo, ovdje pise 8.-15.5., meni u subotu(7.5.) na tisku naplatili to!! jos zanimljivije - djelatnica mi nije zaklamala racun za onaj papiric sto obicno uvijek naprave te zenske na kiosku, bas sam isla provjeriti sad kad sam vidla datume!!! :@ :@
2016 05 09
Ja sam dns slala paket i nitko mi ništa nije naplatio :")
2016 05 09
ja isto danas slala i ništa dodatno nisu naplatili, valjda teta zaboravila :)
2016 05 09
Fuj, ovom Todoriću će prisjest jednog dana svaka lipa koju si grabi, a i ovima koji se prežderavaju na račun križa.. Imaju više love od svih nas skupa na krpicama, a na sirotinji se skuplja za sirotinju.. Još da barem sirotinji hoće ti novci i otići!
2016 05 09
> Adriana90: > Fuj, ovom Todoriću će prisjest jednog dana svaka lipa koju si grabi, a i ovima koji se prežderavaju na račun križa.. > Imaju više love od svih nas skupa na krpicama, a na sirotinji se skuplja za sirotinju.. Još da barem sirotinji hoće ti novci i otići! svaka čast na odgovoru slažem se sa vama i ja tako mislim ]:( ]:( :,'( :,'( ;)
2016 05 09
> Adriana90: > Fuj, ovom Todoriću će prisjest jednog dana svaka lipa koju si grabi, a i ovima koji se prežderavaju na račun križa.. > Imaju više love od svih nas skupa na krpicama, a na sirotinji se skuplja za sirotinju.. Još da barem sirotinji hoće ti novci i otići! bas to!!! aj neka todoric bude faca pa od svakog poslanog paketa odvoji ne 1.55 kn nego 10%, buduci da je poskupio pakete :@ :@ a posta neka taj tjedan izdvaja onih 4.5 kn sto su poceli uzimati i za osobno preuzimanje malih paketa za svoje super usluge :@ nego sile ljude na donacije, bas su solidarni, nema sta! a vidim na ovom linku sto je gabica stavila da im 2 tjedna godisnje pljacke u ime solidarnosti nije bilo dosta pa sada imamo od ove god i treci tjedan skupljanja para u ime tuberkuloze! ma fuj lako za nas, tj mogu samo u svoje ime govoriti, u cijeloj ovoj godini sam poslala 10 paketa buduci da je prodaja stala, al sta je s tvrtkama/sudovima i sl institucijama, to su iznosi u tisucama kuna, cista pljacka i namet! :@
2016 05 09
Joj to su mi prosle godine naplatili u posti. VIdjela tek na racunu kad sam se znatno odmakla od poste. Nije uopce u redu sto ne pitaju prije zelis li donirati!! Nema, ne saljem pakete ovaj tjedan :( :@
2016 05 10
1 2 3