Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Dioptrijske naocale - ZG

Bok cure, danas sam saznala da cu morat nosit cvike B-) ..a buduci da ce mi to bit prva kupnja naocala i apsolutno nemam pojma o nicemu vezanom uz njih, ne bi se htjela zaletit pa bih htjela cut prvo Vasa iskustva, kako se krecu cijene okvira i koje optike u Zg-u su ok po tom pitanju? Gledala sam malo po netu i ne nailazim na nista ispod 1000kn, sto mi se cini malo previse (?) Sto se mene tice, ne moraju bit neka ekstra marka, ali da su moderne i s relativno pristupacnim cijenama. Pomagajte, svaka preporuka je dobrodosla :)
2016 05 23
Pa imaš one što ti zdravstveno porkiva, valjda 30 kn platiš. Te ti se ne sviđaju? :P
2016 05 23
Audrey, cijena svakako zvuci primamljivo, a ko zna, mozda bi mi se i one svidle.. da nemam ogledalo.. ne izlazim iz kuce.. il da sam "Pale sam na svijetu" :') Andrea, ovo mi cak i lokacija super odgovara, hvalaa :)
2016 05 23
Optika Kobačić u Duravi je super. Optocentar u Vlaškoj su..well, malo ilegalni i idioti. A jedino ćeš najneprodavanije modele koji su zbog toga pretvoreni u tzv."socijalne" okvire pronaći za 100-njak kuna, normalne prosječne naočale se kreću od 1000 kn do oko 3000. Ono, srednji cjenovni razred je to.:/
2016 05 24
Optika LUNA :)
2016 05 26
Hej, ja bih prodala svoje Rey Ban dioptrijske okvire... Imam racun od njih i onu kutijicu i krpicu kupljene u Dunatovu. Zelim ih prodati jer sam si nasla okvir od Escade koji mi punoooo bolje stoji a nema mi smisla imati dva para naocala jer nosim i lece. 😂😂😂 Ako je netko zainteresiran nek se javi 😊
2016 05 27