Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Piterijaza

Pozdrav zene. Osula sam se po trbuhu prvo pa potom ruke i dekolte. Otisla sam kod doktora i rekla je da je piterijaza il tako nesto. Nikad cula za to. Uzasno izgleda. Jedino dobro je sto ne svrbi. Kaze da je virusno. Dala mi je tablete za alergiju i oronazol kremu da mazem. Jel se tko susreo s ovim? Nikad nisam imala nikakav osip ni alergiju na nesto. Lp
2016 05 29
da nije psorijaza?
2016 05 29
to su gljivice (pytiriasis versicolor). domicilne na koži. kad se razulare, dobiš 'osip'. samo treba biti uporan. moja terapija je trajala 2 mjeseca prvi put kad se bolest pojavila. sada je samo za velikih vrućina, perem se oronazol šamponom i prođe za 2-3 dana. prvo je crvenkasto, zatim postanu bijele mrlje, pa i to prođe već
2016 05 29
arancina ima pravo. :) mojoj mami se pojavljivalo par puta, uglavnom po vrucini da. Mazi i proci ce :)
2016 05 30
Hvala. Vise mi na zivce ide. Kaze moja doktorica. Proci ce za 3, 4 tjedna 😠
2016 05 30
Imaš li mačku kući?
2016 05 30
Nemam nikakve zivotinje. A na macju dlaku sam bila alergicna kao mala tako da mi ne bi palo na pamet drzat macku u kuci.
2016 05 30
prije 2 tjedna imala sam zakazano kod dermatologa... imala sam sve kako si opisala, dobila sam na recept gel+ krema+ losion i nakon 5 dana sve je nestalo...vjerujem da se nemaš potrebe brinuti..pozdrav
2016 05 31