Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Štaaa? Moooolim??

Dobar dan društvo! :) Poprilično naglo sam oglušila, dobila dijagnozu obostranog perceptivnog gubitka sluha... Napravila dosta pretraga, još jedna u ponedjeljak i onda bi trebala dobit slušni aparatić (za oba uha) E sad što mene zanima... Pokriva li mi hzzo slušni aparatić, koliko moram nadoplatit ili platit? Gledam neke cijene po netu, boli me glava od njih, neam ja novaca za bit gluha. ,:) Uglavnom, sve informacije su dobrodošle... Pozdravlja vas vaša Damira! :")
2016 06 01
Moj deda ima slušni aparat i cijeli iznos pokriva hzzo
2016 06 01
sve vam zavisi koliko vam je oštećenje sluha na oba uha! uglavnom hzzo pokriva najjeftiniji uz to i najgreziji/najveći aparatić ( cc5000kn), tako da nažalost ukoliko želite manje aparatiće morate nadoplatit i da cifre se kreću od 7000kn pa nadalje po aparatu. baterije vam također pokriva hzzo i imate pravo na nakih 12kom mjesećno sve preko vi kupujete
2016 06 01
Hvala na informacijama! :) Bila sam sigurna da sam odgovorila, a kad ono ne... Ne samo da sam luda, čorava i gluha nego i senilna. :') Uglavnom, bila sam u ponedjeljak na tom pregledu, treba mi aparatić... Bu. Izabrala sam si jedan koji nije previše uočljiv, navodno da je i skroz oke, dođe 3650kn... U petak idem po taj probni, pa ako bude sve oke, a vjeruju(emo) da bude, uzet ću taj... Eto, puno hvala i bok! :)
2016 06 08