Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Godišnji s bebom

Prvi put idemo na more s bebom koja upravo počinje hodati, i išli bi na neki mirnije mjesto! Molim preporuke mjesta u srednjoj i južnoj Dalmaciji. Do sada smo ljetovali u Tučepima, no tamo je jednostavno prevelika gužva za bebu. Dakle, tražimo manju gužvu, lijepu plažu i blizinu mora. Ako netko zna i konkretan apartman, može kontakt u inbox! Unaprijed hvala!
2016 06 02
Sabunike (Nin) najljepše mjesto na svijetu....sve je blizu Nin,Zadar,Zaton,predivna duga pješčana plaža,baš stvoreno za djecu <3 <3
2016 06 03
Hvala, odmah googlala. Čini mi se da nema hlada ni malo?! > monii78: > Sabunike (Nin) najljepše mjesto na svijetu....sve je blizu Nin,Zadar,Zaton,predivna duga pješčana plaža,baš stvoreno za djecu <3 <3
2016 06 03
Naša curka je bila 10 mjeseci kada smo išli prvi puta s njom i obavezno smo imali šator,ali imate i jedan dio gdje je manja litica koja pravi hladovinu pa i tamo bude puno obitelji s djecom :)
2016 06 03
Mandre na Pagu :)
2016 06 03
Ja ti ne bi preporučila nikakvu pješčanu plažu jer se pijesak uvuče svugdje pa buš onda imala problema sa urinoinfekcijama i ostalim infekcijama, govorim iz iskustva! A još inaće i ne volim pjesak..... Viuše volim stjenovite plaže,di imaš plažu prirodno napravljeno,sam si na njoj i čisto more(da ne govorim na šta liči more di je pijesak na dnu....odvratno! :s ) Imam viksu na Ižu,malom otočiću između Ugljana i Dugog otoka,od malih nogu odlazim tamo i samo tamo ljetovati i ne bi ga mijenjala za ništa na svijetu! Iako je postao lagano razvikan i tamo se polako razvija alternativni turizam(ljudi koji se bave jogom i sličnim dolaze tamo u hotel), ipak to nije kao npr Pag,Vir i ostala razvikana mjesta! Zato ti preporučam ili moj Iž ili Ravu, na kojoj nisam bila nikad ali mislim da je isto miran otočić i mislim da je manji još od Iža! <3 :") Isto tako preporučam,to sad govorim po pričama kaj sam čula jer velim nisam bila nigdje,jedan otočić isto u zadarskom arhipelagu - Silba, jedan od rijetkih otoka koji nema auta,odnosno nema trajekta koji vozi do tamo nego samo putnički brod. Tako je bilo i na Ižu prije dosta godina ali nažalost je krenuo voziti trajekt.... :,'( U svakom slučaju, svoju preporuku sam ti napisala a ako se odlučiš za Iž onda ćemo se dalje dogovarati oko smještaja,možda nađemo nekaj od naših susjeda koji znaju iznajmiti! :")
2016 06 03
> Stormblast: > Ja ti ne bi preporučila nikakvu pješčanu plažu jer se pijesak uvuče svugdje pa buš onda imala problema sa urinoinfekcijama i ostalim infekcijama, govorim iz iskustva! A još inaće i ne volim pjesak..... > Viuše volim stjenovite plaže,di imaš plažu prirodno napravljeno,sam si na njoj i čisto more(da ne govorim na šta liči more di je pijesak na dnu....odvratno! :s ) > Imam viksu na Ižu,malom otočiću između Ugljana i Dugog otoka,od malih nogu odlazim tamo i samo tamo ljetovati i ne bi ga mijenjala za ništa na svijetu! Iako je postao lagano razvikan i tamo se polako razvija alternativni turizam(ljudi koji se bave jogom i sličnim dolaze tamo u hotel), ipak to nije kao npr Pag,Vir i ostala razvikana mjesta! > Zato ti preporučam ili moj Iž ili Ravu, na kojoj nisam bila nikad ali mislim da je isto miran otočić i mislim da je manji još od Iža! <3 :") > Isto tako preporučam,to sad govorim po pričama kaj sam čula jer velim nisam bila nigdje,jedan otočić isto u zadarskom arhipelagu - Silba, jedan od rijetkih otoka koji nema auta,odnosno nema trajekta koji vozi do tamo nego samo putnički brod. Tako je bilo i na Ižu prije dosta godina ali nažalost je krenuo voziti trajekt.... :,'( > U svakom slučaju, svoju preporuku sam ti napisala a ako se odlučiš za Iž onda ćemo se dalje dogovarati oko smještaja,možda nađemo nekaj od naših susjeda koji znaju iznajmiti! :") Ej, pa i mi imamo problema s urinoinfekcijama tj. još od rodilišta koje kakve sumnje na iste, nikad potvrđeno, ali smo pod stalnom kontrolom dječjeg nefrologa, duga priča... A ni ja ne volim pjesak, ali ni baš veliko kamenje. Idealno bi mi bilo onako manje kamenje kao na Makarskoj rivijeri. Istražit ću Iž i pristup njemu, pa ti se javim u inbox! Puno hvala!
2016 06 03
> Ivaaaaa: > Mandre na Pagu :) Hvala! Pogledat ću popodne malo!
2016 06 03
Može,MilaElena! Ako imaš curicu,one su osjetljivije na te infekcije...ja imam dečka i koliko god da Iž ima malo pijeska i mulja,prošle godine je pokupio takvu upalu da sam se tako prepala jer od rođenja nije imao problema! morali smo do Zadra.... Ima i tih malih kamenja što spominješ,hlad borova, pogledaj vidi pa se javi ako se odlučiš! ;) E da mi smo u Velom Ižu! :) da znaš gledati jer ima i Mali Iž i još neka mala mjesta. Ta ostala mala mjesta su teže dostupna jer tam ne pristaje brod već samo u Malom i Velom
2016 06 03
Diklo kraj Zadra, Podgora.. Općenito ta manja mjesta, hvala Bogu ima ih predivnih sa još lijepšim plažama :)
2016 06 03
Moja preporuka pijesak, Povljana na Pagu ima i gradsku plazu od oblutaka a i pijesak. (Kamen i tek prohodalo dijete, ja ne bi) Moja je imala godinu kad smo prvi put isli i uzivala je i igrala se. A sto se tice hlada imas za kupiti one super satore sto se sami rastave i idealni su za hlad. Mi provodimo cijele dane na plazi, 2x godisnje po 20dana i mala spava u satoru popodne. A ponesemo i suncobran...Nemoj se bojati, uzivat cete svi ali obavezno gledaj da imas hitnu/bolnicu u mjestu boravka do koje mozes doci u bilo kojem trenutku za nedaj boze neku situaciju...(brod, trajekt i ostalo da bi dosao do bolnice mi ne zvuci bas privlacno kad imas malu bebu)
2016 06 03
> Adriana90: > Diklo kraj Zadra, Podgora.. Općenito ta manja mjesta, hvala Bogu ima ih predivnih sa još lijepšim plažama :) U Diklu smo bili prije par god, i ne sviđa nam se! :( A u Podgori bi nam sve odgovaralo, ali jel bude jako gužva tamo?
2016 06 04
Šatorčić, bazenčić i svu opremu nosimo svakako. A pijesak ni ja, ni muž baš ne volimo, ne znam, nešto se bojim da bi se i njoj lijepio za nogice i žuljao ju. Kako su sad ljeta prevruća, bojim se da šatorčić nije dovoljan, baš bih onako pravi hlad drveća. . > TcOriginal: > Moja preporuka pijesak, Povljana na Pagu ima i gradsku plazu od oblutaka a i pijesak. (Kamen i tek prohodalo dijete, ja ne bi) Moja je imala godinu kad smo prvi put isli i uzivala je i igrala se. A sto se tice hlada imas za kupiti one super satore sto se sami rastave i idealni su za hlad. Mi provodimo cijele dane na plazi, 2x godisnje po 20dana i mala spava u satoru popodne. A ponesemo i suncobran...Nemoj se bojati, uzivat cete svi ali obavezno gledaj da imas hitnu/bolnicu u mjestu boravka do koje mozes doci u bilo kojem trenutku za nedaj boze neku situaciju...(brod, trajekt i ostalo da bi dosao do bolnice mi ne zvuci bas privlacno kad imas malu bebu)
2016 06 04
Da, za bolnicu isto moramo voditi računa. Nikad nismo bili na Hitnoj, ali na moru bi mogao biti prvi put. Nema više ležernih ljetovanja! 😳MilaElena: > Šatorčić, bazenčić i svu opremu nosimo svakako. A pijesak ni ja, ni muž baš ne volimo , ne znam, nešto se bojim da bi se i njoj lijepio za nogice i žuljao ju. Kako su sad ljeta prevruća, bojim se da šatorčić nije dovoljan, baš bih onako pravi hlad drveća. . > TcOriginal: > > Moja preporuka pijesak, Povljana na Pagu ima i gradsku plazu od oblutaka a i pijesak. (Kamen i tek prohodalo dijete, ja ne bi) Moja je imala godinu kad smo prvi put isli i uzivala je i igrala se. A sto se tice hlada imas za kupiti one super satore sto se sami rastave i idealni su za hlad. Mi provodimo cijele dane na plazi, 2x godisnje po 20dana i mala spava u satoru popodne. A ponesemo i suncobran...Nemoj se bojati, uzivat cete svi ali obavezno gledaj da imas hitnu/bolnicu u mjestu boravka do koje mozes doci u bilo kojem trenutku za nedaj boze neku situaciju...(brod, trajekt i ostalo da bi dosao do bolnice mi ne zvuci bas privlacno kad imas malu bebu) :( :( </3
2016 06 04
> MilaElena: > > Adriana90: > > Diklo kraj Zadra, Podgora.. Općenito ta manja mjesta, hvala Bogu ima ih predivnih sa još lijepšim plažama :) > U Diklu smo bili prije par god, i ne sviđa nam se! > :( A u Podgori bi nam sve odgovaralo, ali jel bude jako gužva tamo? Pa šta ti ja znam, bila sam prije nekih 5 godina i ne sjećam se prevelike guzve, plaže jesu onako dosta uske, ali ne pamtim da je bilo nešto puno mladih ljudi (bez djece ), barem ne na tom dijelu gdje je bio moj hotel jer bas na tom mjestu nije bilo nikakvih kafića :D pa valjda zato. Više je bilo starijih parova i tako mladih s djecicom.
2016 06 04