Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

nadutost trbuha

curke, kako se rješavate nadutosti trbuha ? ujutro mi je trbuh skoro pa ravan kada nešto pojedem imam trbuh kao trudnica, jel se to još kojoj događa i kako rješavate taj problem? hvala
2016 06 14
Erm, trbuh ti je ravan ujutro jer je prazan. Kad se nešto napuni, onda se i raširi pa naravno da iskoči, čak i onima s najjačim trbušnim zidom, što sumnjam da je u tebe slučaj, ako se napušeš kao trudnica. E sad, ako imaš problem s vjetrovima, #Espumisan. Samo ne u redu dok čekaš u banci.
2016 06 14
Nešto s prehranom nije kako treba. :) Pokušaj ujutro s čašom mlake vode i limunom, smanji nezdravo pa vidi kroz 3 tjedna. :) Nemam vremena pisat što je zdravo, to već svi znamo. :)
2016 06 14
Meni je rečeno nakon raznih pretraga da se napirim zbog povećane razine candide u tijelu.. Ma možda pretjerujem, al skoro na očigled kad pojedem nešto što ne bih trebala vidim trbušinu kako raste. Ali evo, izbjegavam te mahunarke (šta li su, grašak, grah..), kruh, pivo :s i dobro je.
2016 06 14
Ima jedna zgodna stvar-nasjeckani peršin , malo limunovog soka i voda. Ujutro, na tašte. Ali, što cure vele, to ovisi i o tvojoj prehrani. Espumisan je također dobar. Imaš ga u par varijanti...Vidjela sam da reklamiraju prašak u vrećicama.
2016 06 14
pa mozda da probas i anticandida dijetu ako je to glavni uzrok. :)
2016 06 14
Meni je tako bilo dok nisam izbacila mlijeko, sad ne znam da li ga piješ. Otkada pijem mlijeko bez laktoze super mi je :)
2016 06 14
> kristinanu1996: > Meni je tako bilo dok nisam izbacila mlijeko, sad ne znam da li ga piješ. Otkada pijem mlijeko bez laktoze super mi je :) TO nije mlijeko. :P To je Frankenstein :D. (ali drago mi je da ti je bolje sada ;) )
2016 06 15
> Uljeshura: > > kristinanu1996: > > Meni je tako bilo dok nisam izbacila mlijeko, sad ne znam da li ga piješ. Otkada pijem mlijeko bez laktoze super mi je :) > TO nije mlijeko. :P To je Frankenstein :D. > (ali drago mi je da ti je bolje sada ;) ) u zadnje vrijeme izbjegavam miljeko pošto sam jedan dan popila ayran ( turski jogurt sa vodom) i odmah sam se napuhnula :)
2016 06 16
Mozda ste intoleranti na gluten
2016 06 17