Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Najbolje tablete za menstrualne tegobe

U Mulleru ima neki jastučić za kupiti. Napunjen je višnjinim ili trešnjinim košticama. Stavi se u mikrovalnu da se zagrije, na 2 do 3 minute i onda se stavi na stomak dok se leži. Nije jednokratan, znači ne bacate ga nakon jednog korištenja itd. Ako se ne varam, koštao je 39kn. Ne znam točno ime tog proizvoda, to mi je mama kupila. Uglavnom, olakša i umanji bolove, stvara ugodu, a i toplina sve liječi. :) Trenutno olakšanje, ali zlata vrijedno hhhh.
2016 06 21
knavon po potrebi,ali regulacijom prehrane sam dosta rijesila taj problem
2016 06 21
> doraos: > Ja se sjećam kada sam išla u srednju školu, po 4 dana nisam išla na nastavu jer sam imala stravične menstrualne bolove. Doslovno, nisam mogla hodati. To je bilo kukanje, plakanje, previjanje, savijanje. Te patnje su trajale godinama. Od nedavno pijem kontracepciju, bolovi su mi skoro pa neprimjetni, a menstruacija kraća. ovaj izbor bi zbilja htjela preskočiti. pogotovo jer imam sve normalno i redovito.. izbjegavam pilule koliko god je moguće.
2016 06 22
Ako ste voljne probajte s kontracepcijskim pilulama. Meni ih je doktor prepisao zbog ciste i pila sam ih tri mjeseca. Dok sam ih pila skoro uopce nisam imala bolove, a prije njih sam znala zavrsit i na hitnoj koliko me bolilo. I sad kad sam ih prestala pit bolovi su mi se drasticno smanjili, dovoljan mi je jedan neofen prvi dan i to je to.
2016 06 22
Ja sam pila kontracepcijske zbog bolnih menstruacija, na kraju sam dobila trombozu i plućnu emboliju, tako da postoje 2 strane medalje...
2016 06 22
upravo to, ne bi pila kontracepcijske ukoliko nemam nikakvih problema. doktori su sami protiv pilula, ali ih preporučuju kao, jer imaju proviziju od toga..
2016 06 22
Poleirish, meni su donedavno menstruacije bile neredovite. Svaki put je u drugo vrijeme stigla, nekad i dobrano kasnila (nikad nisam bila trudna). Nego zbog oscilacija s kilažom i nekih drugih problema. Otkad sam na piluli dolazi mi točno u dan, manje boli i kraće traje. Nemam nikakvih nuspojava zasad. Svako tijelo drugačije reagira, nije pravilo da će pilule djelovati identično na mene i na tebe. Uzmimo i to u obzir. :D
2016 06 23
Nalgesin forte, ide na recept, jedna tableta od 550 mrak za mengu, zube...migrenu
2016 06 23
Pila sam Nalgesin još kad se nije mogao dobiti bez recepta. Bio mi je super, ali sam nakon godinu dana korištenja počela dobivati ozbiljne grčeve u želucu pa sam prešla na Zaracet. Isto na recept, doktorica preporučila. Ne pada teško na želudac i konjska bole nestaje jako brzo. Jedina negativna strana je umrtvljenost koja traje koji sat...
2016 06 24
> doraos: > Poleirish, meni su donedavno menstruacije bile neredovite. Svaki put je u drugo vrijeme stigla, nekad i dobrano kasnila (nikad nisam bila trudna). Nego zbog oscilacija s kilažom i nekih drugih problema. Otkad sam na piluli dolazi mi točno u dan, manje boli i kraće traje. Nemam nikakvih nuspojava zasad. Svako tijelo drugačije reagira, nije pravilo da će pilule djelovati identično na mene i na tebe. Uzmimo i to u obzir. :D ja sam ih pila 3 mjeseca i nisam dobro reagirala na njih pa sam prestala. ali bez obzira na to, ne mislim na njihovu štetnost u tom trenutku nego dugoročno.
2016 06 24
> teacro: > Ketonal i Voltaren. Bez toga ne bi priživila :,'( Evo ovo x-)
2016 06 25
Ketonal od kemije objektivno najbolji prema preporuci liječnika...a od prirode Orahovac s mlijekom..pali stvarno Topli oblozi isto pomažu A za glavobolju idu svi analgetici ali konzultirat dr za vrstu glavobolje, nisu sve iste.. A od prirodnog crna kava sa limunovim sokom
2016 06 26
Ketonal
2016 07 20
Samo ketonal! ;)
2016 08 04
Čaj - vrkuta i stolisnik!
2016 09 13