Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Usluge uljepšavanja /

Profesionalno sminkanje

Pozdrav, cure. Kratka informacija ako ce nekome zatrebati:) Zavrsila sam skolu sminkanja i imam certifikat Beauty make up artist. Bavim se duze vrijeme s time. Sminkam samo profesionalnom sminkom, svojim znanjem i iskustvom. Sminkam po eventima i privatno. Istocni dio grada. Cijene izuzetno povoljne. Dolazim i doma po dogovoru..Lp;)
2016 07 11
Jesi probala ponuditi svoju uslugu boljim frizerskim salonima? Često im dobro dođe netko tko će pofrizirane dame i našminkati u istom prostoru, pogotovo subotama, dame štede vrijeme, salon daje kvalitetniju uslugu, a tebi lovica kaplje..
2016 07 11
> sanjaurban: > Jesi probala ponuditi svoju uslugu boljim frizerskim salonima? Često im dobro dođe netko tko će pofrizirane dame i našminkati u istom prostoru, pogotovo subotama, dame štede vrijeme, salon daje kvalitetniju uslugu, a tebi lovica kaplje.. Nisam:/ hvala na komentaru..razmisljala jesam o tome vec al nemam nikog poznatog da to napravim jedino da vizitke dijelim okolo-.- Neznam kako bi reagirali.. Svakako je to dobra stvar a i lovica je dobra 😂💪🏻
2016 07 11