Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Kapljice za nos - pomoć

Pozdrav cure :) Dakle, negdje u drugom mjesecu ove godine sam imala prehladu pa sam počela koristiti kapljice za nos i od tada ih koristim na dnevnoj bazi. Znam da nije zdravo, ali ne mogu si pomoći radi toga što ako ih ne koristim redovito - ne mogu uopće disati :,'( Jel ima tko neko preporuku za neku alternativu? Što napraviti? Kak prestati s korištenjem? :( Svaki savjet dobrodošao <3
2016 07 15
ok, koje kapljice??
2016 07 15
Kupi si u ljekarni fiziolosku otopinu to mos koristit za ispitanje nosa.manje stetno nego kapi a i jeftinije
2016 07 15
Ja s tim imam problema 20 godina. Probali smo od operacije devijacije preko alternativnih metoda, meditacije, ne razmišljanja o tome itd. 3 puta mi je uspjelo da sam prestala, medutim kod prve jače prehlade se sve uvijek vrati jer ne možeš disati. Trenutno sada koristim mix olynth h sa fiziološkom. Svaki puta kada trebam koristiti kapi uzmem fiziološku, a Olynth je za po noći da mogu spavati. Trudim se kapati samo jednom prije spavanja.
2016 07 15
> Majalike: > ok, koje kapljice?? Koristim Operil kapi za odrasle
2016 07 16
Operil je najgori od svih. Najme kapi su pune adrenalina, ergo, neka vrsta dopinga su. često ga sportaši koriste baš zbog toga + legalan je.
2016 07 16
Jednostavno ga prestani trošiti. Par sati nakon što prepustiš uobičajenu dozu bude ti grozno, ali se onda nos sam od sebe odštopa i možeš opet disati. I s obzirom da si si vjerojatno uništila sluznicu kupi bepanthene, nisitu ili neku sličnu mast zasluznicu nosa i maži.
2016 07 16
> Avrill: > > Majalike: > > ok, koje kapljice?? > Koristim Operil kapi za odrasle Joj, ja imam problema sa disanjem, cesto sam prehladjena, svako jutro (nebitno koje doba godine) kad se ustanem prvo pusem nos sat vremena najmanje. Kad god me uhvati jaka prehlada trcim po taj Operil, meni nista drugo ne može pomoći da prodisem. Doktor mi kaže da se Operil *ne smije* koristiti duže od tjedan dana, oštećuje sluznicu nosa etc.. Uzmi fiziološku otopinu i špricu, svaki dan možeš koristiti jer je blaža, Operil čuvaj samo za kad te bas scapi prehlada 😐
2016 07 17
operil uništava sluznicu. bože sačuvaj ga koristiti na dnevnoj bazi. a da provjeriš da nije kakva alergija u pitanju?
2016 07 21